چهارشنبه، 20 فروردین 1399 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه آبان 1393)


برگزیدگان جشنواره بین المللی غزه، عصر امروز شنبه اول آذرماه 93 در فرهنگسرای اندیشه طی مراسمی با حضور مسئولین فرهنگی و جمعی از اهالی هنر معرفی شدند. سعید صادقی کاریکاتور خبرگزاری فارس جایزه نفر دوم بخش کارتون را کسب کرد!

در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی کاریکاتور غزه به نفرات اول هر بخش یعنی «آرش فروغی» و «جابر اسدی» لوح تقدیر مزین به نام شهید «ناجی العلی» و شهید «محمد الدوره» اهدا شد.

یکی از مراجع تقلید گفت: تکفیری‌ها اسلام را بهانه کرده‌اند برای گسترش قدرت خود از مقابله با رژیم صهیونیستی و استکبار سخن به میان آورده‌اند، اما این سخن دروغ محض است و این افراد فقط به دنبال موج‌سواری بر روی بیداری اسلامی هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خیلی‌ از بسیجی‌ها می‌خواهند به سوریه، عراق و غزه اعزام شوند؛ این کشورها رزمنده نمی‌خواهند به پشتوانه‌های رسانه‌ای، تبلیغی و بیدارگری نیاز دارند و این تکلیف هنرمندان را سنگین‌تر می‌کند.

به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی وبا هدف ترغیب وتشویق کودکان و نوجوانان جامعه اسلامی به انس بیشتر با کتاب، نمایشگاهی از آثار مرتبط با کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است .

مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی کاریکاتور غزه عصر امروز در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

اولین نمایشگاه آثار بابک صبحی پیکره‏سازدر ایران باعنوان"پرندگان کوچ" از جمعه 7 آذرماه در فرهنگسرای نیاوران به نمایش درمی‎آید.

سومین جشنواره تولیدات و محصولات فرهنگی هنری و ادبی پایگاه‌های مقاومت بسیج تحت عنوان «مدرسه عشق» با اهداف شناسایی، معرفی و ارتقاء توانمندی و ظرفیت های بسیجیان در عرصه‌های مختلف تولیدات فرهنگی، هنری، ادبی و اجتماعی آغاز به کار می‌کند.

معاون تبلیغات و رسانه اداره کل فرهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اختتامیه جشنواره فیلم رشد بر ضرورت تربیت نسلی مسئول تاکید کرد و گفت: مبارزه واقعی تربیت نسلی است که کالای با کیفیت داخلی عرضه کند و از این طریق نیاز کشور را تامین کرده و مانع گس...

«گری باس» گرانترین جایزه کتاب ادبیات تاریخی جهان به ارزش 75 هزار دلار را از آن خود کرد.

محمد تقی فهیم با اشتباه دانستن رویکرد رایج تلویزیون در تولید فیلم گفت: مدیران تلویزیون مخاطب را دست کم می‌گیرند و فکر می‌کنند باید همه چیز را باید مثل یک لقمه آماده در دهان او بگذارند، در حالی که مخاطب هوشیار است و با کانال عوض کردن نسبت به این مسئله...

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: از آنجایی که زبان فارسی، خدمتی به تشیع، فرهنگ و تمدّن اسلام است، الگوبرداری از سیستم‌های موفق زبان آموزی می‌تواند عاملی مؤثر در اشاعه فرهنگ و ادبیات فارسی باشد.

مدیر انتشارات هزاره ققنوس گفت: روز پنج‌شنبه وزارت ارشاد از جمعی از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی تجلیل کرد که در این میان از متولی نذر کتاب هم تجلیل شد در صورتی که مجوز این طرح برای هزاره ققنوس است.

معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن با اشاره به استقبال نهادهای فرهنگی از مسابقات «تسنیم» از ثبت‌نام 4 هزار و 543 نفر در این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: از بین نهادهای فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی بیشترین متقاضی را دارد.

آیت‌الله ری‌شهری در درس تفسیر خود با اشاره به انواع نعمت‌های الهی، درباره شکرگزاری برای نعمت‌هایی که خداوند به انسان عطا نکرده است مطالبی را بیان کرد.
صفحه 1 از 105ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات