دوشنبه، 11 فروردین 1399 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه تیر 1393)


اجرای طرح جمع‌خوانی قرآن کریم (سابقون) به صورت زنده از شبکه تلویزیونی «شما» پخش می‌شود.

حضرت داود(ع) بیمار شد، دعا می‌کرد و مدام دست خود را بالا برد و خدا خدا می‌کرد. خطاب رسید: اگر این‌قدر دست‌هایت را بالا ببری که کتف‌هایت خسته شود و دست‌هایت بیفتد، دعایت را مستجاب نمی‌کنم! او تعجّب کرد.

قاری قرآن بود و دیگران را هم به خواندن قرآن تشویق می‌کرد، در جبهه دیده‌بانی می‌کرد، از شاهدان ترور مقام معظم رهبری به دست منافقین کوردل بود، و در نهایت در عملیات مرصاد و در راه مبارزه با این گروهک تروریستی به شهادت رسید.

عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پخش سریال مدینه از شبکه یک گفت: درست است که این سریال سعی در تقبیح رباخواری دارد، اما یک یا چند سریال کافی نیست.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان با اشاره به اینکه عفت یک امر تربیتی و حجاب یک بحث شریعت‌مدار است، گفت: عفت در خصلت انسان‌ها است به همین جهت الزامات حکومتی در بحث عفاف نتیجه‌بخش نخواهد بود.

دفترهای جعلی «نمکستان» که با استفاده از شخصیت‌های مجموعه پویانمایی «شکرستان» طراحی شده بود، امحا شد.

کتاب «قرآن بهار زندگی» تألیف «سیداسماعیل حسینی» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر و روانه بازار نشر شد.

معاون رئیس جمهوری در امور بانوان با اشاره به عملکرد ضعیف دستگاه‌ها در عرصه حجاب و عفاف گفت: گسترش حجاب در اولویت فعالیت‌ها قرار ندارد به همین جهت با وجود برگزاری همایش‌های مختلف شاهد ایجاد عزم جدی برای اجرایی کردن قوانین نیستیم.

رهبر انقلاب ضمن تاکید به پرداختن به موضوع بیدارى اسلامى و مسئله‌ فلسطین این دو را مسئله‌ مهم دانستند و درباره شعر کودک تذکراتی دادند.

حجت‌الاسلام حشمتی با اشاره به اهمیت پوشش مناسب در جامعه، گفت: ما باید پوششی در خور جامعه اسلامی برای مردم تعریف کنیم که برای تحقق این امر ارائه الگویی مناسب از اهمیت بسیاری برخوردار است.

کمیته جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران آماده دریافت فرم‌های داوری آکادمی هشتمین جشن انجمن منتقدان است.

خطه معطر شعر عجمی

20 تیر 1393 21:57

پنج سال بی وقفه در ایران بوده و با شاعرانی مثل قزوه، امیری اسفندقه و دیگران هم کلام بوده و جالب است که اشعار برخی از شاعران معاصر پس از انقلاب را در اشعارش تضمین کرده است.

محمد شجاعی از اساتید مهدویت گفت: ماه مبارک رمضان پیوند عمیقی با وجود امام زمان(عج) دارد و می‌توان گفت که هم مهمان ویژه و هم میزبان ایشان هستند. در واقع خداوند میزبانی خویش را از طریق ولی عصر(عج) نسبت به بندگان اعمال می‌کند.

غزل های شیرین قصری

20 تیر 1393 21:57

راستی وقتی افراد ارجمندی مثل استاد قصری از رسانه ها دورند، رسانه ها نباید به سراغ این بزرگان بروند؟! و مدیران و فعالان فرهنگی نباید سراغی از این پیرهای دود چراغ خورده بگیرند؟

دعای روز چهاردهم ماه مبارک رمضان را در حالی زمزمه می‌کنیم که از پروردگار خویش می‌خواهیم ما را به خاطر لغزش‌ها مؤاخذه نکند و از خطاهای ما بگذرد.
صفحه 1 از 80ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات