دوشنبه، 11 فروردین 1399 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه خرداد 1393)


نویسنده کتاب زندگی نامه داستانی شهید همت گفت: من امیدوارم خانواده شهدا و دوستانشان تنگناهای کار ما را ببینند و ما را باور کنند. اگر شهید صرفا برای خانواده‌اش بود که شهید نمی‌شد. شهید متعلق به اسلام و آرمان‌های الهی است.

برگزیدگان دوره تربیت مربی مهدوی سراسر کشور روزهای چهارم و پنجم تیرماه در مجتمع مهدی‌یاوران مسجد مقدس جمکران گردهم می‌آیند.

علی قمصری به همراه همنوازان حصار 3 تیر «سخنی نیست» را در فستیوال هنری اردن اجرا خواهد کرد. این اجرا آغازگر تور کنسرت‌های آخرین آلبوم قمصری است.

اسماعیلی نوشت: صفارزاده انسانی بود که جوهر انسان را «تعقل و اندیشدن» می‌دانست و بیش و پیش از هر چیز، به دنبال تکریم «عقل» و اعادۀ حیثیت از «اندیشه» بود.

در یازدهمین «عصرانه ادبی فارس» با حضور چهره‌های برجسته شعر کشور چون استاد سیدعلی موسوی گرمارودی و علیرضا قزوه از محمدحسین انصاری‌نژاد تجلیل به عمل خواهد آمد.

مهدی خوش‌نژاد کارگردان مستند «کوثر» از آغاز مرحله تدوین این مستند خبر داد.

دومین نشست «ادبیات کودک، تربیت دینی» با حضور شاعران کودک و کارشناسان تعلیم و تربیت برگزار می‌شود.

مدیر اداره کتاب وزارت ارشاد پیرامون انتشار کتاب «ایران در گذر روزگاران» گفت: این اثر اواخر سال گذشته مجوز دریافت کرد ضمن آنکه اصلاحاتی هم بر کتاب وارد شد و پس از آن منتشر شده است.

در فصل بهار 93 مجموعا 14 کارگردان از سازمان سینمایی پروانه ساخت گرفتند که البته حضور نام هدیه‌ تهرانی به عنوان تهیه‌کننده فیلم ابراهیم شیبانی از نکات قابل ملاحظه پروانه ساخت‌های این فصل بود.

سرپرست گروه تئاتر مانی پس از گفت‌و‌گو با مدیرکل هنرهای نمایشی دعوت به حضور در دفتر وی می‌شود اما پس از مدتی طی مراجعات متعدد دیگر نمی‌تواند مدیر مجموعه تئاتر کشور را ملاقات کند.

«جواد رمضان‌نژاد» با حکم معاون سیما مدیر شبکه تلویزیونی افق شد.

جامعه قرآنی کشور در روز ۸ تیر‌ماه ۱۳۹۳ برابر با اول ماه مبارک رمضان به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند.

روزنامه‌های اول تیر در صفحات نخست خود به موضوعاتی چون حوادث عراق، بازی تیم ملی مقابل آرژانتین، اظهارات رؤسای قوا در همایش سالانه قوه قضائیه و... پرداخته‌اند.

رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: جناب آیت‌الله مصطفوی دست‌پرورده مکتب طهران است، در حقیقت ایشان در تهران شروع کردند و به سطوح عالی رسیدند. متأسفانه امروز «شهر هزارحکیم» تهران فاقد حکیم است و باید چاره‌ای به حال آن کنیم.

شعر جوان انقلاب اسلامی شعری پویا است و متأسفانه رسانه‌ها کمتر به سراغ شاعران جوان رفته‌اند، شهر به شهر ایران از شاعران توانمند سرشار است.
صفحه 1 از 130ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات