پنجشنبه، 14 فروردین 1399 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1392)


دومین برنامه دیدار و تجلیل از هنرمندان انقلاب اسلامی با عنوان «در کوچه‌های آفتاب» به دیدار از «حسین اسرافیلی» اختصاص داشت که در یکم ‌اسفند سالروز تولد این شاعر انجام شد.

مشاور علمی، مدیریتی و فرهنگی معاون فرهنگی ضمن اشاره به فرارسیدن مهلت اعلام شده برای بنیاد ادبیات داستانی گفت: برای اینکه فرصت بیشتری برای مکان فعلی اخذ شود، پیگیری‌هایی در حال انجام است تا مهلت مجددی گرفته شود.

قائم مقام موسسه امام خمینی (ره) تصریح کرد: اگر چندی پیش برخورد قاطع و جدی با روزنامه "قانون" که قوانین اسلامی را متهم به تبعیض جنسیتی کرد،‌ می‌شد امروز شاهد توهین روزنامه آسمان نبودیم.

شب گذشته مراسم اختتامیه بیست ‌و‌نهمین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد. وزیر ارشاد در این مراسم مدعی شد که جوانان ما زبان جهانی موسیقی را می شناسند و به همین خاطر هم باید آنها را دریابیم و از آنان حمایت کنیم.

قاری و نیایش‌خوان عراقی در افتتاحیه سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن کریم در اجرایی به مدح امیرالمؤمنین علی(ع) پرداخت.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آقای خوشوقت در انزوای صددرصد زندگی می‌کرد بنابراین آن مردی که خوشوقت بود آن خوشوقتی نبود که ما می‌دیدیم؛ مصداق بارز حدیث «القلب حرم‌الله» به شمار می‌رفت و کسی را به درون خود راه نمی‌داد.

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه با بیان اینکه پناه بردن به خدا از شر شیطان از شروط بهره‌مندی از قرآن است، گفت: «مرگ بر آمریکا» شعار پناهندگی ملت ایران به خدا از شر شیطان است

امام‌جمعه شیراز با بیان اینکه مردم شیراز همواره خادم قرآن کریم بوده‌اند خاطراتی از تلاش طاغوتیان برای از بین بردن «دروازه قرآن» و روایت «ابن‌بطوطه» از جایگاه قرآن در شیراز بیان کرد.

استاد محمد بهتونی در غربتی همچون آثار بی‌نظیرش در گذشت.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از قضات و مسئولان دادگاه ویژه روحانیت خواست در هر شهری که هستند، با علمای شاخص استان‌ها ارتباط داشته باشند و آنها را در جریان امور بگذارند.

برترین قاری یکی از باشکوه‌ترین مسابقات قرآن جهان اسلام در سال 1392 در افتتاحیه مسابقات سراسری سال جاری به تلاوت قرآن کریم پرداخت.

رئیس بنیاد شهید گفت: بنده به عنوان مشاور رئیس جمهور از ابتدای دوره ریاست جمهوری آقای روحانی به ایشان گفتم که خوب است برای حفظ فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج آن، این اقدام از دفتر ریاست جمهوری آغاز شود.

سی‌وششمین مسابقات سراسری قرآن کریم با تلاوت «محمدمهدی بیگی» برترین قاری نوجوان سال 1392 رسماً آغاز شد.

مراسم چهلمین روز درگذشت جان باختگان حادثه فیلم سینمایی «معراجی ها» ظهر امروز برگزار شد.

به‌دنبال پخش آگهی‌های کتاب در پیام‌های بازرگانی صداوسیما؛ پخش آگهی مجموعه کتاب «آن‌روزها» از انتشارات کتاب قاف از روز چهارشنبه اول اسفند92 آغاز شد.
صفحه 1 از 147ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات