چهارشنبه, 04 مهر,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار


نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران از برپایی انتخابات این اتحادیه در عصر روز دوشنبه ۱۶ دی سال جاری در اتاق بازرگانی ایران خبر داد.

علیرضا پناهیان در مراسم سومین روز درگذشت والده فرج‌الله سلحشور گفت: اخلاص در زندگی خیلی سخت است ولی مادرها تنها قشری هستند که می‌توانند مخلصانه زندگی کنند.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» گفت: پس از برطرف شدن مشکل فنی فیلم چند روز قبل در تماس با قائم مقام جشنواره فجر به ما اعلام شد که برای بررسی مجدد منع قانونی وجود ندارد و به همین دلیل نامه درخواستی را به جشنواره ارسال کردیم.

مسئولان فعالیت‌های قرآنی برخی از نهادهای قرآنی کشور در نشست کمیته قرآن دهه فجر به تشریح برنامه‌های خود در این ایام پرداختند.

هفت فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای از استرالیا در قالب‌های مستند اجتماعی، انیمیشن و داستانی با محوریت هفت مساله اجتماعی در بخش بین‌الملل نهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ شرکت می‌کنند.

تهیه‌کننده «مسافر ایران» که تا ساعتی دیگر در جشنواره مردمی عمار اکران می‌شود گفت: «مسافر ایران» وجهه بین‌المللی و مغفول دفاع مقدس را به تصویر کشیده است.

رسول خادم سرپرست فدراسیون کشتی به جهت درخشش فیلم «هیس!» در عرصه داخلی و جهانی به پوران درخشنده تبریک گفت.

امام‌حسین(ع) به سبب حماسه‌ای که در راه خدا آفریده است در کانون توجه شیعیان و محبان خود قرار دارد از این رو شایسته است از ایشان الگو بگیریم و ببینیم خود ایشان بیش از همه به چه چیز افتخار می‌کند.

«سینما عمار» هر شب از سینما فلسطین به روی آنتن رادیو گفتگو می‌رود و با فیلمسازان و منتقدان حاضر در این جشنواره گفت‌وگو می‌کند.

نمایشگاهی از چند دهه آثار زنده‌یاد جعفر پتگر همراه با رونمایی کتاب آثار این هنرمند فقید، ۱۷ آبان‌ماه در مؤسسه صبا گشایش خواهد یافت.

مالکان سینما طی نامه‌ای به شورای صنفی نمایش خواستار تعیین سرگروه جدیدی به جای قدس شده و تعطیلی این سینما تا پایان ماه جاری را اطلاع دادند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی از برگزاری نمایشگاه سراسری محصولات مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد در دهه فجر خبر داد و گفت: معرفی استعدادهای موجود در این بخش به مردم و الگوگیری مؤسسات از یکدیگر اهداف این نمایشگاه را تشکیل می‌دهند.

ما بیدل را نمی‌شناختیم. عملا می‌گفتند بیدل حالا یک چیزهایی گفته ولی نمی‌شود توجیه کرد. حتی پایان‌نامه که می‌گرفتند حق گرفتن بیدل را نداشتند. کاظمی یک مقدار این سنت را شکست و ما را با بیدل آشتی داد.

رئیس سازمان دارالقرآن برگزاری باشکوه فعالیت‌های قرآنی در دهه فجر را وظیفه‌ای همگانی دانست و گفت: دهه فجر می‌تواند تبلور هم‌افزایی و تعامل دستگاه‌های قرآنی باشد.

کارگردان سریال جهانی یوسف پیامبر(ع) گفت: رهبر معظم انقلاب اظهار لطف فرمودند و درگذشت والده مرحومه‌ام را تسلیت گفتند.
صفحه 1879 از 1900ابتدا   قبلی   1874  1875  1876  1877  1878  [1879]  1880  1881  1882  1883  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات