چهارشنبه, 28 آذر,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار


پیگیری طرح جدیدی در مجلس برای خرید آثار هنری، لزوم حضور جهانی هنر ایران، برگزاری به موقع بی‌ینال‌ها، لزوم مرمت موزه هنرهای معاصر و ارتباط با همه اقشار هنرمندان از جمله نکات مهمی بود که ملانوروزی به آن‌ها اشاره داشت. ‌

کتاب «امیر کرامت، امام حسن مجتبی(ع)» نوشته حجت‌الاسلام اسدالله محمدی‌نیا منتشر شد.

کتاب «۳۶۵ بازی و سرگرمی» برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی از سوی انتشارات «قدیانی» منتشر شد.

جشنواره عمار با رونمایی از فیلم «لکه» نشان داد نه تنها طرفدار سینمای بی‌خاصیت نیست که اتفاقا دعوی فیلم جسورانه دارد و برای شکستن سانسور مردم و واقعیات جامعه در سینما آثار در خوری ارائه می کند.

معاون طرح و برنامه بنیاد مهدی موعود گفت: وظایف منتظران موعود را در پنج محور کلی می‌توان تقسیم‌بندی کرد که شامل محورهای کلی در قالب مهدی‌شناسی، مهدی‌محبی، مهدی‌باوری، مهدی‌یاوری و در نهایت مهدی‌زیستی (زندگی مهدوی) است.

یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: امام حسن عسکری(ع) در شرایط سخت و خفقان‌آوری زندگی کرد به طوری که ایشان تنها امام معصومی بودند که موفق نشدند به حج مشرف شوند.

مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر تمدید شد.

ابراهیم فیاض از اساتید جامعه‌شناسی گفت: متأسفانه ما نه خودمان را دریافتیم نه غرب و دنیای آینده را، چون علوم انسانی ما کور است. یک جامعه باید صورت ذهنی خود را بازتولید کند، یعنی علوم انسانی باید این کار را براساس واقعیت خود جامعه انجام دهد.

رحیم‌پور دیشب در جشنواره عمار گفت: من معنی این جمله را نمی‌فهمم که هنر ارزشی و ضدارزشی وجود ندارد! یعنی سینمایی که مروج شرک و خرافه است با سینمایی که مروج توحید و عبادت، مساوی است؟

«ابوالأدیان» نامه‌رسان امام حسن عسکری(ع) در شهرهای مختلف می‌گوید: من بسیار خوشحال شدم که دو نشان از نشانه‌های امامت امام زمان(ع) از جمله مطالبه جواب نامه‌ها و نماز خواندن بر پیکر امام عسکری(ع) را مشاهده کردم، منتظر سومی ماندم.

مراسم تشییع پیکر پاک جانباختگان حادثه «معراجی‌ها» با حضور بسیاری از هنرمندان، مسئولین و مردم برگزار شد.

دبیر جشنواره فیلم مردمی عمار در خراسان شمالی گفت: اکنون درخواست‌هایی برای اکران فیلم‌های جشنواره عمار در روستاهای مرزی چون سوخسو انقلاب راز جرگلان صورت گرفته که در این زمینه اقدام شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پیشوای یازدهم شیعیان با تربیت یاران، وفاداران و ناقلان حدیث دعوت به حق، اهل بیت(ع) و دفاع از حقانیت شریعت اسلام را سرلوحه فعالیت‌های فرهنگی، ‌تبلیغی و سیاسی خودش قرار داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از اکران فیلم‌های سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر همزمان با 10 استان کشور در این استان خبر داد.

معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارت زرد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را مایه تأسف و شرمندگی اهالی فرهنگ و هنر دانست.
صفحه 1879 از 1921ابتدا   قبلی   1874  1875  1876  1877  1878  [1879]  1880  1881  1882  1883  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات