پنجشنبه, 31 خرداد,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار


سعید جلیلی گفت:«کاظمی» یک نگاه هوشمندانه به وقایع سیاسی و اجتماعی یک امت دارد و می‌تواند تشخیص بدهد که چه چیزی را به موقع بیان کند و این فهم دقیق یک شاعر و اندیشمند از ظرایف راه و آسیب‌های مسیر بسیار ستودنی است.

حجت‌الله ایوبی معاون سینمایی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی از «رضا رویگری» و «مجید مظفری» عیادت کرد.

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت:‌ شعر کاظمی، شعر اعتراض است، شعر درد و رنج ملتی که حداقل نزدیک به 40 سال است یک دوران پر آشوب را سپری می‌کند، بغض در گلو شکسته یک ملت است.

یک نویسنده و منتقد معتقد است صداوسیما رسانه‌ای بسیط است و بهترین راه برای معرفی کتاب استفاده از این ظرفیت عظیم است.

سید‌عبدالله حسینی گفت: کاظمی جوان دیروز، امروز تبدیل به استادی شده است که نه تنها ایران بلکه تمام کشورهای پارسی‌زبان به او می‌بالند.

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن‌ گفت: هشت هزار و 153 نفر در نخستین دوره مسابقات تلاوت شرکت کردند که از این تعداد 123 نفر به مرحله کشوری که از 30 بهمن‌ماه تا دوم اسفندماه برگزار می‌شود، راه یافتند.

مسئول امور بانوان (بخش ایران) مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: وحدت و هم‌گرایی بین بانوان شیعه و سنی برآیند فعالیتی است که در حوزه اتحادیه زنان مجمع تقریب مذاهب اسلامی شاهد آن هستیم.

سینماهای فرانسه در حالی سال 2013 را به پایان رساندند که استقبال تماشاگران سینما از محصولات روی پرده، کاهش پیدا کرد.

سازمان رده بندی سنی بازیهای رایانه ای «اسرا» اعلام کرد که 110 عنوان بازی موبایل و تبلت (Android,IOS ) از آذرماه تاکنون رده بندی سنی شده است .

حوزه هنری کودک و نوجوان، از طرح‌ها و فیلم‌های 100 ثانیه‌ای در شش محور موضوعی حمایت خود را اعلام کرد.

بنیاد ادبیات داستانی میزبان بیست ‌و هشتمین نشست «عصر تجربه» را با حضور جواد افهمی در سرای داستان می‌شود.

سیدعلی کاشفی خوانساری در یادداشتی نوشت: مقوله بازی کودکان در کشور ما با سازمان‌ها و نهادهای فراوانی گره خورده است که هیچ‌ یک به شکل زیربنایی و اساسی بر این کار تمرکز ندارند و گاهی اقدامات و مصوبات‌شان در تعارض با یکدیگر قرار می‌گیرد.

امیرشهریار امینیان ضمن تأکید بر نقش گرانی کاغذ و خدمات، در کند شدن روند تولید و همچنین عدم توجه جدی مسئولان به تدوین برنامه‌ای جامع و فراگیر در جهت توسعه کتابخوانی و تقویت اقتصاد نشر، نخستین آسیب پذیران حوزه فرهنگ مکتوب را مجموعه‌های پژوهشی و مطالعات...

یک نویسنده گفت: وضعیت ادبیات کودک و نوجوان تا رسیدن به وضعیت مطلوب که نویسندگانش از پشتوانه‌ای قابل قبول و بینشی جهان شمول و جهان‌شناسی و انسان‌شناسی در حد نصاب لازم برخوردار باشند، اندکی فاصله دارد.

چاپ دوم رمان «جمیل» تألیف «حسن گلچین» با ویرایش و طرح جدید به زودی از سوی انتشارات اندیشه‌ورزان آریا منتشر می‌شود.
صفحه 1842 از 1876ابتدا   قبلی   1837  1838  1839  1840  1841  [1842]  1843  1844  1845  1846  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات