یکشنبه, 27 آبان,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار


نویسنده کتاب‌های دینی کودکان و نوجوانان گفت: باید پیامبر تاریخ‌ساز را به مردم به ویژه کودکان معرفی کنیم نه پیامبر تاریخ‌دار را. شأن رسول‌الله(ص) این نیست که فقط تاریخ تولد و وفاتشان را بدانیم، چرا که ایشان آمدند تا الگوی نیکوی مردم باشند.

«محمدجعفر خسروی» که تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه «زنده باد زندگی» را بر عهده دارد، جایزه جشنواره جام جم را به یک خانواده جنگ‌زده اهدا کرد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ارتقای سطح بینش دینی و معرفتی مردم تحول مهمی است که در جشنواره امام رضا(ع) اتفاق افتاده است.

تهیه‌کننده برنامه «بچه‌های ایران» گفت: این برنامه ویژه کودکان ایرانی در سراسر دنیا و به منظور ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

مراسم اختتامیه جشنواره خبرگزاری‌ها، نشریات الکترونیک و رسانه‌های بر خط امام رضا(ع) همزمان با ایام میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) برگزار می‌شود.

شهید مطهری در کتاب سیری در سیره ائمه اطهار، با بررسی دوران امام صادق و قیام‌های سیاسی که در این دوران اتفاق افتاد، به ماجرای نشر علم توسط این امام معصوم می‌پردازد و نپذیرفتن خلافت را ناشی از درایت ایشان می‌داند.

پیغمبر اکرم(ص) فرمود: چهار چیز است که تا انسان به آن‌ها ایمان نیاورد، مزه ایمان را نمى‌چشد: اینکه خدایى جز الله نیست، اینکه من فرستاده خدا هستم... اینکه مى‌میرد و پس از مرگ دوباره برانگیخته مى‌شود و اینکه به کل تقدیر ایمان آورد.

بیشتر مفسران شیعه و سنی روایت کرده‏‌اند قریش در مکّه از آن حضرت معجزه طلب کردند، حضرت اشاره به ماه فرمود، به قدرت حق‌تعالى به دو نیم شد. علاوه بر این معجزه، در این مطلب به سه معجزه دیگر پیامبر اشاره می‌شود.

در یکصد و پنجمین جلسه مجمع عمومی فرهنگستان علوم، علی‌اکبر صالحی، محمد رحیمیان و امیر البدوی به عضویت وابسته فرهنگستان علوم رسیدند.

پژمان‌فر با بیان اینکه مجلس فتنه را خط قرمز می‌داند، گفت: مجلس در مورد سینما حساس است و طبعا تحمل نمی‌کند که قرائت ناقص و ماهواره‌ای از این برهه تاریخی کشور بوسیله این ابزار مهم در جامعه منتشر شود.

هادی مرزبان، شیرین بزرگمهر و اردشیر صالح‌پور،نمایش‌های بخش مسابقه مرور تئاتر ایران را داوری می‌کنند.

«مجید مظفری» گفت: در دادن جوایز جشنواره‌ها باید حساسیت بیشتری داشته باشند زیرا قطعا عده‌ای از هنرمندان بهتر از دیگران دیده شده‌اند بنابراین باید تفاوتی بین آنها وجود داشته باشد.

مراسم افتتاح نمایشگاه «آن روزگاران تماشاخانه‌های تهران» همراه با مراسم قدردانی از خسرو خورشیدی روز یک شنبه 29 دی ماه در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

قادر آشنا دبیر سی ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به این جشنواره پیام داد.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از سال‌ها فعالیت مستمر چهار تن از هنرمندان پیشکسوت تئاتر تقدیر می‌کند.
صفحه 1832 از 1914ابتدا   قبلی   1827  1828  1829  1830  1831  [1832]  1833  1834  1835  1836  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات