یکشنبه, 03 اردیبهشت,1396 | |

نمایشگاه کتاب

آرشیو اخبار


نمایشگاه کتاب

«لانتوری» به شبکه نمایش خانگی پیوست

فیلم سینمایی «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان از صبح امروز در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.
برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب چقدر آب خورد؟

قائم مقام بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران از درآمدزایی چهار میلیارد تومانی نمایشگاه کتاب تهران از طریق فروش غرفه و جذب اسپانسر خبر داد و گفت: امسال برای برگزاری نمایشگاه کتاب تقریباً ۱۱ میلیارد تومان هزینه شد.
احوال کتاب بعد از نمایشگاه/ کتابفروشی‌ها به اغما رفتند

در روزهای پس از نمایشگاه کتاب تهران شاهد رخوت بازار نشر هستیم که علل مختلفی داشته و این علت ها جای بررسی و مطالعه دارند.
رییس سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معرفی شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی، سید عباس صالحی، معاون امور فرهنگی را به عنوان «رییس سی‌امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» منصوب کرد.
چند نکته درباره‌ نمایشگاه کتاب تهران

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امسال در شهر آفتاب در حالی برگزار شد که همچنان این رویداد فرهنگی یادآور برخی مشکلات کشور در حوزه کتاب است.
فروش ۱۵۰ میلیارد تومانی کتاب در نمایشگاه

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز گذشته به کار خود پایان داد و نمایشگاه کتاب با وجود نقل مکان توانست مخاطبان زیادی را جلب کند.
 جنتی و قالیباف تفاهمنامه واگذاری «شهر آفتاب» را امضا می‌کنند

تفاهمنامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهـرداری تهـران با موضوع واگذاری شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی كتاب طی سال‌های آینده امروز امضای جنتی و قالیباف می‌رسد.
نمایشگاه کتاب غافلگیر شد

نمایشگاه کتاب غافلگیر شد

22 اردیبهشت 1395 14:30

رئیس نمایشگاه کتاب می‌گوید جمعیت استقبال‌کننده از نمایشگاه کتاب امسال مجموعه مدیریتی نمایشگاه را غافلگیر کرده است چرا که پیش‌بینی ۳۰ درصد کاهش جمعیت را داشته‌اند.
تخلف در تبلیغات نمایشگاه کتاب/ در قراردادها کارشکنی کرده‌اند

محمدحسین متولی مدیر کمیته تبلغات و روابط عمومی نمایشگاه کتاب درباره برخی ابهامات موجود در زمینه جذب کمک‌های تبلیغاتی توسط کمیته‌های نمایشگاه کتاب اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب قرار بر این بود که تمامی قراردا...
استقبال غیرمنتظره مردم از نمایشگاه کتاب

قائم مقام نمایشگاه کتاب با اعلام بازدید تقریبی پانصد تا هشتصد هزار نفری از نمایشگاه کتاب در روز دوم از حضور وزیر نیرو در نمایشگاه برای رفع مشکل برق مجموعه شهرآفتاب خبر داد.
چگونگی نظارت برکتاب‌ها در نمایشگاه کتاب/ امیرزاده:ملاک ما، آخرین مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بود

رئیس شورای نظارت و ارزشیابی نمایشگاه کتاب تهران می‌گوید که زیرساخت‌های «شهر افتاب» از هر مکان دیگری برای برگزاری رویدادی چون نمایشگاه کتاب تهران مناسب‌تر است.
بازدید آیت‌الله جوادی آملی از نمایشگاه کتاب

آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دیدن کرد.
عروسک‌های غول‌پیکر به نمایشگاه کتاب می‌روند

یک نویسنده و کارگردان تئاتر از نگارش دو نمایشنامه کودک و نوجوان و اجرای روزانه‌ی عروسک‌های غول‌پیکر ایرانی در نمایشگاه کتاب خبر داد.
نشست‌های روز نخست نمایشگاه کتاب

برنامه‌های نخستین روز بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد.
ارتباط طبقه متوسط جامعه با نمایشگاه کتاب

یکی از بیشترین انتقادهایی که به نمایشگاه کتاب وارد می‌شود این است که بسیاری از مردم به این نمایشگاه رویکرد تفریحی دارند و کمتر به دلیل خود کتاب به نمایشگاه می‌آیند. رحیم محمدی، مدرس رشته جامعه‌شناسی در یادداشتی که در اختیار ایبنا قرار ...
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات