پنجشنبه, 04 بهمن,1397 | |

مد و لباس

آرشیو اخبار


مد و لباس

امضای جشنواره مد ایرانی در قامت دیپلماسی جهانی هنر

 باید پذیرفت جهانى شدن در بستر فناورى ارتباطات و کم‌رنگ شدن مرزهاى مکانى و زمانى، کنش شخصى و اجتماعى افراد را در مقوله مد بر اساس دریافت هاى آگاهانه و یا غیرآگاهانه شکل داده‌اند.
برندهای بزرگ پوشاک علیه اسلام‌ستیزی؛ هیجان‌های یک بازار جدید (+فیلم)

اسلام‌ستیزی و تخریب مسلمانان آن هم با استفاده از پوشاک چندان کارساز نبوده است. و حالا برندهای بزرگ و گرا‌ن‌قیمت پوشاک برای مسلمانان لباس‌هایی با موضوع حجاب طراحی و تولید می‌کنند.
آغاز فصلی نو در مکتب پوشاک ایرانی / در ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر چه گذشت؟

برگزاری جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر بار دیگر، جریان‌سازی این رویداد فرهنگی و هنری در میان جامعه تأثیرگذار پوشاک کشور را مورد تاکید قرار داد.
پوشاک حلال یعنی چه؟/ ایران اولین کشوری است که از عنوان پوشاک حلال استفاده کرده است

کارگروه ساماندهی مد و لباس در افتتاحیه بخش بین‌المللی جشنواره مد و لباس فجر از آئین‌نامه پوشاک حلال رونمایی کرد؛ اما ممکن است این پرسش مطرح شود که پوشاک حلال به چه معنی است؟
اهتمام مجلس در مبارزه با قاچاق پوشاک و افزایش بودجه صنایع وابسته در سال 96

دو عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از ششمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر بر افزایش بودجه صنایع همچون نساجی در سال 96، توسعه وام‌های بانکی و مبارزه جدی با ورادات قاچاق پوشاک تأکید کردند.
کت و شلوار اسکاری فرهادی حراج شد

در فاصله چند ساعت به برگزاری هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار، اصغر فرهادی لباس خود را به نفع یک موسسه خیریه به حراج گذاشت.
از معرفی رنگ سال تا طراحی لباس در یک مسابقه زنده

مسابقه طراحی زنده لباس که کارگروه مد و لباس از آن با عنوان «مهیج‌ترین بخش جشنواره مد و لباس فجر» یاد کرده، با استفاده از پارچه‌های ایرانی و معرفی رنگ سال، برای دومین‌بار در تالار وحدت در حال برگزاری است.
آغاز به کار بخش بین‌الملل جشنواره مد و لباس فجر/ اهدای گواهینامه اکسپوی 2016 و رونمایی از سند لباس حلال

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در مراسم آغاز به کار بخش بین‌الملل ششمین جشنواره مد و لباس فجر به همراه رئیس مؤسسه جهانی حلال از سند لباس حلال رونمایی کرد.
جشنواره مد و لباس فجر در نیمه راه / اشاعه مولفه‌های هویت اسلامی ایرانی و معرفی ظرفیت‌های گسترده طراحی و تولید

 بی‌شک در برپایی جشنواره مد و لباس فجر، هیچ گزینه‌ای به اندازه رونق عرصه‌های تولید وعرضه پوشاک داخلی در جامعه برای تقویت ظرفیت‌های مبتنی بر اقتصاد مقاومتی روی میز دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور قرار نگرفته است.

بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون، با یک مزون مربوط به حجاب های نوین در حال همکاری است.
دومین روز جشنواره مد و لباس فجر در تالار وحدت / از مسابقه زنده طراحی تا همراهی صنعت مد

دومین روز ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در حالی به کار خود پایان داد که تالار وحدت، میزبان مسابقه زنده طراحی لباس با حضور 20 گروه از تهران و دیگر استان‌های کشور بود.
از حضور مراکز علمی تا گردشگران خارجی / روز نخست جشنواره مد و لباس فجر در گذر از برج آزادی

یکی از حواشی جذاب و قابل تأمل روز نخست ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در برج آزادی، حضور گردشگران در محل برپایی بخش علمی و دانشگاهی جشنواره بود.
رونمایی از "فشن دیزاینر" در ششمین جشنواره مد و لباس فجر

بروزترین و کاربردی‌ترین دفتر ارائه پرتفولیو که به تازگی در حوزه طراحی مد و لباس با عنوان "فشن دیزاینر" تولید شده، قرار است در ششمین جشنواره مد و لباس فجر رونمایی شود.
صفحه 8 از 17ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات