دوشنبه, 25 شهریور,1398 | |

مد و لباس

آرشیو اخبار


مد و لباس

طراح لباس باید به اندازه فیلمساز جامعه را بشناسد

عاطفه صالحی عقیده دارد؛ یک طراح لباس هم به اندازه فیلم‌نامه‌نویس و فیلمساز باید جامعه را بشناسد و به پوشش مردم دقت کند.
دبیر جدید کمیسیون رسانه و تبلیغ کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب شد.

خانم سپهری مشاور امور زنان و خانواده معاونت سرمایه انسانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان دبیر جدید کمیسیون رسانه و تبلیغ کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منصوب شد.
لباس عزا در فرهنگ‌های مختلف

اگرچه رنگ سیاه در بسیاری از فرهنگ‌ها به عنوان رنگ عزا شناخته می‌شود، در تعدادی از کشورها رنگ‌های دیگری برای سوگواری استفاده می‌شود.
جزییات تازه از نحوه برگزاری جشنواره شیک‌پوش‌ترین ایرانی

حمید قبادی دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جزییات تازه‌ای از جشنواره شیک‌پوش‌ترین ایرانی بیان کرد.
حمایت مادی و معنوی کارگروه ساماندهی مد و لباس از پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

کارگروه ساماندهی مد و لباس از پایان نامه های های  حوزه مد و لباس مقطع کارشناسی ارشد و دکترا که براساس سرفصل های پیشنهادی این کارگروه تهیه و تدوین گردد حمایت مادی و معنوی می کند.
برگزاری نخستین جشنواره انتخاب شیک‌پوش‌ترین ایرانی
با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می‌گیرد:

برگزاری نخستین جشنواره انتخاب شیک‌پوش‌ترین ایرانی

26 مهر 1394 12:24

نخستین جشنواره «پوشش مردم ایران» با انتخاب شیک‌ترین لباس اجتماع از سوی سایت مدآنلاین، وابسته به موسسه هنری مدآنلاین و با مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
آشنایی با طراح لباسی که در چهارمین جشنواره لباس فجر برگزیده شد

آزاده جغتایی، طراح لباس که در چهارمین جشنواره لباس فجر با طراحی مانتوی مجلسی برگزیده شد، استفاده از هنرهایی مثل نقاشی و نقوش سنتی ایرانی به همراه نوآوری درآن را یکی از راه‌های ویژه برای طراحی لباس ایرانی می‌داند. او استفاده از بته جقه در طر...
واگذاری اموراجرایی نمایشگاه مد ولباس فجر به اتاق اصناف

آیین امضا تفاهم‌نامه برپایی پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مد و لباس بین کارگروه ساماندهی مد و لباس با اتاق اصناف ایران برگزار شد.
نشست خبری کارگروه ساماندهی مد و لباس و اتاق اصناف ایران برگزار می شود

کارگروه ساماندهی مد و لباس با اتاق اصناف ایران تفاهم نامه همکاری امضاء می کند.مهم‌ترین هدف از امضای این تفاهم‌نامه کوچک سازی و واگذاری جشنواره های دولتی به بخش خصوصی است. 
برگزاری اولین جلسه کمیته تدوین برنامه ششم توسعه کارگروه ساماندهی مد و لباس

با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،اولین جلسه کمیته تدوین برنامه ششم توسعه کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار شد. در ابتدای این جلسه قبادی ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه، با معرفی اعضاء کمیته اعلام داشت: خوشبختانه بدلیل توجه و اهمی...
با بانوی ایرانی دنیای مد آشنا شوید

بهناز صراف‎پور در سال 1989 به نیویورک رفت و در دانشکده طراحی پارسونز مشغول به تحصیل شد. او در دوران تحصیل در همین دانشکده توانست جایزه طلای تیمبل را از آن خود کند. او پیش از آن‎که خط تولید خودش را در سال 2001 راه‌اندازی کند با نام‎ها...
اولین مدل محجبه برند انگلیسی H&M

«ماریا ادریسی» مدل 23 ساله انگلستانی است که توانسته تغییری قابل توجه در نگاه به صنعت مد خیابانی در لندن ایجاد کند.
راهنمای شیک پوشی مردانه با کت وشلوار در پاییز امسال

فصل پاییز  یکی از محبوب ترین فصول سال برای شیک پوشان و علاقه مندان فشن است. با ما در راهنمای شیک پوشی آقایان در فصل پاییز همراه باشید.
گشتی در دنیای رنگ ها: مشکی رنگ محبوب لباس برای همه

لباس مشکی در ایران یا هر کشور دیگری، معمولا رنگ‌های ثابت و محبوبی وجود دارد که عموم زن‌ها و مردها از آنها در پوشش استفاده می‌کنند.در یک پژوهش تازه یک موسسه انگلیسی پژوهش‌های مد، از هزار مشتری سایت فروش لباس نظرسنجی جالبی انجام شده...
نخستین جلسه کمیسیون تولید و توزیع کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار شد

نخستین جلسه کمیسیون تولید و توزیع کارگروه ساماندهی مد و لباس به ریاست علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران و با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و نمایندگان وزارت صنعت معدن و تجارت،گمرک ایران،انجمن های صنفی و همچنین رؤسای 22 اتحادیه صن...
صفحه 17 از 18ابتدا   قبلی   9  10  11  12  13  14  15  16  [17]  18  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات