ﺳﻪشنبه, 26 شهریور,1398 | |

فرهنگ و اندیشه

آرشیو اخبار


فرهنگ و اندیشه

معاون وزیر ارشاد: برنامه‌ ریزی برای واگذاری همه جشنواره‌ها به بخش خصوصی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ارشاد گفت :کار واگذاری جشنواره ها به بخش خصوصی در این وزارتخانه آغاز شده و از این پس دولت فقط وظیفه سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت را برعهده خواهد داشت .
خط و نشان وزیر ارشاد برای حاشیه سازان فرهنگ

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در مقابل اقدام های غیرقانونی و خودمحوری همچنین حاشیه سازی انجمن خوشنویسان قاطع و جدی می ایستیم.
فرصت های فرهنگی پس از توافق
نوشتاری از مدیرعامل بیناد سینمایی فارابی

فرصت های فرهنگی پس از توافق

01 مرداد 1394 11:26

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در نوشتاری تحت عنوان «فرصت‌های فرهنگی پس از توافق» نقطه نظراتش را مطرح کرد.
تفاوت بازیگر بی‌حجاب در سریال رمضان تلویزیون حزب‌الله با هنرپیشه‌ های زن ایران

حجت‌الاسلام محمدرضا زائری که به لبنان سفر کرده، به بهانه پخش یک سریال از شبکه تلویزیونی حزب‌الله لبنان (المنار)، به نمایش تفاوت پوشش زن مسلمان در خانه و بیرون از خانه در این سریال و نیز تفاوت پوشش بازیگران زن در سریالهای تلویزیونی و خارج از...
هوشمندی نیروی دریایی در استفاده از هنر و رسانه
به‌بهانه تولیدات هنری نیروی دریایی

هوشمندی نیروی دریایی در استفاده از هنر و رسانه

31 تیر 1394 16:52

جسارت نیروی دریایی در استفاده درست از ابزار رسانه نه‌تنها نباید برای او نقد و مواخذه به همراه داشته‌‎باشد که ازقضا شناخت و درایت و هوشمندی این نیرو در استفاده از هنر و رسانه موقعیتی است که می‌تواند سرمشق سایر نیروها قرار گیرد.
تتلو، انرژی هسته‌ای، رپ، مدیریت فرهنگی و چند داستان دیگر

در سال‌های گذشته، مدیریت فرهنگی با پز برخورد مقتدارنه و به اسم توقیف،«منفعلانه» از کنار حضور رسمی خواننده های غیررسمی گذشته است و خود را به ندیدن زده است، درحالیکه می‌بایست از تمام اهرم‌های مدیریتی خود برای «هدایت&raq...
عکس های منتخب ماه رمضان
به انتخاب عکاسان خبرگزاری فارس

عکس های منتخب ماه رمضان

31 تیر 1394 11:16

                                            پ           ...
فرهنگ همچنان مرده است!

رسول جعفریان:مهم این است که در این دستگاه عظیم دولت، اتاق فکر برای فرهنگ وجود ندارد.... بلایی که سر فیلم رستاخیز آمد، نشان بسیار بدی از اوضاع فرهنگی و هنری دارد و بدون شک هنرمندان فهمیده را در حوزه هنر دینی فراری می دهد.
رونق سه میلیارد تومانی برای هنر ایرانی اسلامی

با وجود عدم حمایت و بی حوصلگی مسولان سازمان میراث فرهنگی، نمایشگاه «از فرش تا عرش» شامل آثار فاخر اسلامی ـ ایرانی با ثبت رقم یک میلیون دلار برای فروش آثار هنری، در شهر استانبول ترکیه به کار خود پایان داد.
این نسخه آزمایشی است...
اندر احوالات سایت های گردشگری

این نسخه آزمایشی است...

21 تیر 1394 10:53

80 سال از آغاز سازماندهی صنعت گردشگری در کشور می‌گذرد، اما هنوز دستگاه متولی موفق به ایجاد یک وب‌سایت و یا بانک اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی جامع، متمرکز و اثرگذار در حوزه گردشگری نشده است.
آموزش‌ سیاسی همراه با فاکتور سرگرمی

رسانه‌ها کارکردهای مختلفی دارند که اطلاع‌رسانی، سرگرمی و آموزش از جمله مهم‌ترین آنهاست. این کارکردهای مهم را با سریال‌های نمایشی و حتی سیاسی هم می‌توان تامین کرد. مجموعه‌های سیاسی از جهات مختلف حساس هستند، زیرا به مساله ...
روایت دردناک «علیرضا افتخاری» از عواقب آن آغوشِ سیاسی

 اما یک اتفاق برای همیشه زندگی او را تحت تاثیر قرار دارد؛ او با در آغوش کشیدن «محمود احمدی نژاد» به یک باره به چهره خبرساز آن سال تبدیل شد. اما یک اتفاق برای همیشه زندگی او را تحت تاثیر قرار دارد؛ در اوج آن اتفاقات عجیب و غریب س...
صفحه 30 از 30ابتدا   قبلی   21  22  23  24  25  26  27  28  29  [30]  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات