ﺳﻪشنبه, 06 فروردین,1398 | |

فرهنگ و اندیشه

آرشیو اخبار


فرهنگ و اندیشه

فرهنگ همچنان مرده است!

رسول جعفریان:مهم این است که در این دستگاه عظیم دولت، اتاق فکر برای فرهنگ وجود ندارد.... بلایی که سر فیلم رستاخیز آمد، نشان بسیار بدی از اوضاع فرهنگی و هنری دارد و بدون شک هنرمندان فهمیده را در حوزه هنر دینی فراری می دهد.
رونق سه میلیارد تومانی برای هنر ایرانی اسلامی

با وجود عدم حمایت و بی حوصلگی مسولان سازمان میراث فرهنگی، نمایشگاه «از فرش تا عرش» شامل آثار فاخر اسلامی ـ ایرانی با ثبت رقم یک میلیون دلار برای فروش آثار هنری، در شهر استانبول ترکیه به کار خود پایان داد.
این نسخه آزمایشی است...
اندر احوالات سایت های گردشگری

این نسخه آزمایشی است...

21 تیر 1394 10:53

80 سال از آغاز سازماندهی صنعت گردشگری در کشور می‌گذرد، اما هنوز دستگاه متولی موفق به ایجاد یک وب‌سایت و یا بانک اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی جامع، متمرکز و اثرگذار در حوزه گردشگری نشده است.
آموزش‌ سیاسی همراه با فاکتور سرگرمی

رسانه‌ها کارکردهای مختلفی دارند که اطلاع‌رسانی، سرگرمی و آموزش از جمله مهم‌ترین آنهاست. این کارکردهای مهم را با سریال‌های نمایشی و حتی سیاسی هم می‌توان تامین کرد. مجموعه‌های سیاسی از جهات مختلف حساس هستند، زیرا به مساله ...
روایت دردناک «علیرضا افتخاری» از عواقب آن آغوشِ سیاسی

 اما یک اتفاق برای همیشه زندگی او را تحت تاثیر قرار دارد؛ او با در آغوش کشیدن «محمود احمدی نژاد» به یک باره به چهره خبرساز آن سال تبدیل شد. اما یک اتفاق برای همیشه زندگی او را تحت تاثیر قرار دارد؛ در اوج آن اتفاقات عجیب و غریب س...
صفحه 30 از 30ابتدا   قبلی   21  22  23  24  25  26  27  28  29  [30]  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات