جمعه, 03 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1394)


شورای طراحی و برنامه‌ریزی سفرهای علمی آموزشی و تورهای عکاسی چیلیک، از برگزاری سفر عکاسی ویژه دانشجویان رشته عکاسی دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد.

برنامه تلویزیونی «دیده شو» فردا با چالشی ویژه مدیر تیم فوتبال هنرمندان به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

مدیرعامل سوره مهر گفت: اگر هدف از برگزاری نمایشگاه کتاب این باشد که مطالعه صورت بگیرد، باید دید آیا با برگزاری این شنبه‌بازار کتاب این اتفاق می‌افتد؟

اسماعیل پیل‌افکن، شب گذشته ۲۱ اردیبهشت دار فانی را وداع گفت. وی یکی از نوازندگان پیشکسوت و چیره‌دست سازهای کوبه‌ای استان هرمزگان بود.

ناشران برای چاپ قرآن کریم در کشورمان باید مراحل مختلفی را طی کنند که در این گزارش معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن درباره روند این مسیر توضیحاتی ارائه می‌دهد.

اختتامیه جشنواره علامه شعرانی با سخنرانی آیت‌الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید و با حضور اساتید حوزه علمیه استان تهران در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می‌شود.

نشست تبیین اندیشه‌های فقهی مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از تصویب بودجه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در جلسه امروز شورا خبر داد.

فروش بلیت‌های کنسرت «شب‌های آهنگسازان ایرانی» که به اجرای آثاری از هوشنگ کامکار اختصاص دارد، از امروز آغاز شد.

فریدون شهبازیان گفت: سال‌های گذشته گروه‌های موسیقی محلی و نواحی سفرهای متعددی به کشورهای دیگر و اجراهای بین‌المللی بسیاری داشتند و دنیا نشان داده دوست دارد به موسیقی مقامی ایران گوش دهد.

پانزدهمین دوره جشن دنیای تصویر(تندیس حافظ)، در حوزه سینما و تلویزیون هفته آخر خردادماه سال 1394 برگزار خواهد شد.

نایب رئیس هیأت مدیره انجمن بازیگران خانه تئاتر گفت: برخی از سالن‌ها با مجموعه داوری جشن شب بازیگر و برگزار‌کنندگان آن همکاری اصولی نداشتند. برخی مدیر‌یت‌ها همانند پادشاه رفتار می‌کنند، گویا باید یکبار دیگر برای این که پادشاهان این چنینی کنار بروند ان...

کیوان ساکت گفت: موسیقی، رنگ و نقاشی رابطه تنگاتنگی باهم دارند. متاسفانه در این سال ها کنسرت هایی که بوده یکسری فرم های تکراری را می زدند ما تمام تلاشمان را کردیم از لحاظ فرمالیستی فرم را بشکنیم.

دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از معرفی هیأت داوران این دوره مسابقات، متشکل از ۱۲ داور ایرانی و ۱۰ داور خارجی خبر داد.

سامان خلیلیان در حکمی به عنوان مدیر کانون تئاتر خیابانی منصوب شد.
صفحه 9 از 22ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات