جمعه, 03 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1394)


رضا مقصودی گفت:برگزاری پنجمین شب فیلمنامه‌نویسان سینمای ایران می‌تواند بحثی را در زمینه فیلمنامه‌نویسی و اهمیت فیلمنامه در ساختار سینمایی ما به وجود بیاورد.

برنامه هفته چهارم دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به نمایش و نقد فیلم مستند «سیاهان جنوب ایران» ساخته فرهاد ورهرام اختصاص یافته است.

محمود عزیزی طی حکمی از سوی دبیر جشنواره فرهنگی هنری «باران رحمت» به عنوان دبیر افتخاری بخش فیلم تئاتر شد.

مسعود نجفی و محمد قادری سردبیران کتاب فیلمشناخت و نشریه روزانه جشنواره شهر کتاب فیلمشناخت پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر به سردبیری مسعود نجفی منتشر خواهد شد.

همایش «الگوی تعلیم و تربیت در مهد و دبستان» از سوی مؤسسه رهپویان امام رضا(ع) با حضور حجت‌الاسلام پناهیان برگزار می‌شود.

تهیه کننده برنامه طنز کوی نشاط با اشاره به سالروز مبعث پیامبر اکرم (ص) گفت: این برنامه به طور زنده از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

شبکه دو به مناسبت عید سعید مبعث 5 فیلم 5 دقیقه ای داستانی را در قالب«بازار محبت» روی آنتن می فرستد.

مستند «شهروند چند ملیتی» در یک قسمت 120 دقیقه ای از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

مردی وارد می‌شود و می‌گوید: ای پسر دختر رسول الله(ص)! من از مال دنیا چیزی ندارم، ولی جدّم سه بیت شعر در رثای جدّ تو حسین‌بن علی(ع) سروده است، می‌خواهم آن را بخوانم.
بیست و هشتمین بازار کتاب تهران!

نمایشگاه کتاب تهران لذت مطالعه و فرهنگ را به بازدیدکنندگانش هدیه نمی دهد. مطالعه و خرید کتاب اگر در فضای خوشایندی نباشد و مخطاب از آن حظّی نبرد، صرفا خستگی و کسالت به همراه می آورد./ تنها تنوع فعلی نمایشگاه ملاقات با نویسندگان و بزرگانی است که به دعو...

بازیگر نقش دکتر فاطمی در سریال «معمای شاه» معتقد است با پخش این سریال ابعاد مختلف شخصیت سیاسی دکتر حسین فاطمی را به طور کامل به مردم معرفی می کند و دیگر این اسم فقط نام یک میدان نخواهد بود.

جورج کلونی با ملحق شدن به فضانوردان، جیم لاول، تام استافورد و یوجین کرنان در جشنی در تگزاس چهل و پنجمین سال ماموریت «آپولو ۱۳» را گرامی داشتند.

با انتخاب هیات مدیره خانه سینما «رضا میرکریمی» برای دومین بار در یک دهه اخیر به عنوان مدیرعامل این نهاد صنفی برگزیده شد.

امام حسن مجتبی(ع) می‌فرمایند: اگر کسی مواظب قلبش باشد تا خاطراتی که مورد رضای خدا نیست در آن خطور نکند، من ضامنم که او مستجاب‌الدّعوة باشد.

معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن از عدم واگذاری مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» به اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات با حمایت اتحادیه‌های استانی و با محوریت دفاتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
صفحه 5 از 22ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات