جمعه, 03 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1394)


همایش بزرگ شعر و موسیقی که به مناسبت سالگرد تاسیس کانون ادبی زمستان شب گذشته در ایوان شمس برگزار شد کامران رسول‌زاده با اجرای ترانه‌ای اعلام کرد که ان را در قبال دفاع از هویت کشورش در برابر فیلم دروغین 300 ساخته است.

بهزاد فراهانی گفت: حرکات نمایشی که در این مدال وجود دارد نشان دهنده این است که در ایران پیش از میلاد مسیح نمایش وجود داشته است و این هنر وارداتی نیست حتی قبل از کشور یونان ما در کشورخود آیین‌های نمایشی و سنتی داشتیم.

ابراهیم مختاری گفت:‌ سیدرضا میرکریمی از ابتدا یکی از گزینه‌های هیأت مدیره برای قبول سمت مدیرعاملی بود که پیشنهاد اول را رد کرد اما سرانجام پس از مدت‌ها رایزنی برای بار دوم موافقت خود را با مدیرعاملی خانه سینما اعلام کرد.

مقام معظم رهبری صبح امروز از غرفه مسابقه کتاب و زندگی دیدار و از دست اندرکاران این مسابقه تجلیل کردند.
خانه سینما به میرکریمی رسید

رضا میرکریمی مدیرعامل خانه‌سینما شد.

انتشارات سپیده باوران از ناشران مشهدی است که طی سال‌های اخیر جایگاه قابل قبولی در حوزه نشر و دوست‌داران کتاب برای خود باز کرده است.

کنسرت «عاشقانه و حماسی داستان سیاوش» به خوانندگی وحید تاج و آهنگسازی سلمان سالک، اجرایی قابل توجه بود؛ چراکه گرامی داشت کهن مرد شعر پارسی، یعنی حکیم طوس بود. در حین این اجرا مردی از شمایل فردوسی به روایتگری اشعار حکیم طوس می‌پرداخت.

آیین افتتاح نمایشگاه عکس،عکاسان سینمای ایران با حضور بازیگران و عوامل فیلم محمد(ص) افتتاح می‌شود.

دومین نشست تخصصی کتابت قرآن کریم از صبح امروز به مدت سه روز با حضور اساتید داخلی و خارجی در مجتمع امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کرد.

بازدید رهبر معظم انقلاب صبح امروز از نمایشگاه بیست و هشتم کتاب تهران آغاز شد.

آیا صاحبان سالن‌های سینماها حق دارند برای بوفه خود تصمیم بگیرند یا قبل از اینکه بتوانند تصمیم بگیرند توسط یک جریان خاص که تجهیزات و امکانات برای سالن‌های سینما فراهم می‌کند اجاره داده می‌شود؟

پیامبر اعظم(ص) فرمودند: «بدانید هر کس قرآن را بیاموزد و به دیگران آموزش دهد و به آنچه در قرآن است عمل کند، من جلودار و راهنماى او به سوى بهشت هستم». اینک با آگاهی از این حدیث شریف، آیات صفحه 284 قرآن کریم را باهم می‌خوانیم.

بخش بین‌الملل نمایشگاه کتاب تهران همیشه بخشی دارد که بیشتر از همه مغفول می‌ماند و آن سالن کتاب‌های عربی است که می‌توان از این بخش برای تقویت رابطه ادبی و از بین بردن اتهام‌های به ناحق ایراد شده علیه ایران استفاده کرد.

حسین شمقدری گفت: قطعاً پلان‌هایی وجود دارد که از آن‌ها استفاده نکردم اما واقعا تصویری وجود نداشت که چهره ابوالفضل دوزنده را به عنوان یک جانباز پناهنده تغییر دهد. او در جلوی دوربین من خودش بود آن هم بدون هیچ نقابی، وی همواره با این که پناهنده شده بود...
صفحه 4 از 22ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات