جمعه, 03 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1394)


با حکم معاون سیما «دکتر احمد سفیدی» مدیر شبکه سلامت سیما، «محمد سرشار» مدیر شبکه کودک سیما و «دکتر آبتین مهدی‌پور» مشاور معاون سیما و دبیر شورای سیاست گذاری سلامت شدند.

رئیس پژوهشکده فرهنگ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: هدف از نگارش کتاب «پیشرفت عدالت محور» زمینه‌سازی گفتمانی، مطالعاتی و پژوهشی در راستای تبیین سیاست و راهبردهایی که برای پیشرفت عدالت محور و بومی بدان نیاز داریم، بود.

عصر دیروز (شنبه 19 اردیبهشت‌ماه) مراسم تودیع «محمدرضا صفیری» که طی 5 سال اخیر، مدیریت بازرگانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی را برعهده داشت، برگزار شد.

رئیس ستاد اقامه نماز گفت: اصلاً خاک آموزش و پرورش و دانشگاه باید عوض شود، یک دانشجوی لیسانس تنها یک سال و نیم مفید درس می‌خواند، اگر «رِحْلَةَ الشِّتَاء وَالصَّیْفِ» رخ دهد، دیگر این قدر تعطیلی نداریم.

جشن اردیبهشت تئاتر گیلان، امروز در سالنی که صحنه آن پر از خاک و سیمان بود با حضور جمعی از مسوولان و مدیران اداره‌کل هنرهای نمایشی، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و فعالان عرصه هنرهای نمایشی در فضایی متفاوت برگزار شد.

مراسم بزرگداشت مسعود کیمیایی همزمان با مراسم افتتاحیه این رویداد سینمایی به عنوان بزرگ‌ترین رویداد در حوزه سینمای شهری هفتم خرداد ماه در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود.

پس از گذشت نزدیک به دو سال از ساخت فیلم تحسین‌شده «عمر» و تور موفق این فیلم فلسطینی در جشنواره‌های بین‌المللی از جمله کن و اسکار قرار است این فیلم سینمایی برای نخستین بار در کشورهای عربی اکران شود.

سومین نشست شعر آیینی برگزار شد. موسوی گرمارودی به بیان نکاتی از سیر تطور ادبیات آیینی از اوایل تا زمان فعلی پرداخت. در پایان نیز چند شعر از مجموعه های شعری اش خواند.

هدایت حیدری رییس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از افتتاح خانه هنرمندان کرمانشاه همزمان با اردیبهشت تئاتر خبر داد.
صفحه 22 از 22ابتدا   قبلی   13  14  15  16  17  18  19  20  21  [22]  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات