چهارشنبه, 29 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه آبان 1393)


الهام شعبانی بازیگر نمایش «وقتی ما برگردیم دوپای آویزان مانده است» در اجرای شب گذشته دچار گرفتگی قلب و به بیمارستان منتقل شد.

محمد‌علی بهمنی قاجار گفت: تحلیل مظفر بقایی از انقلاب بسیار سطحی بود و نامه‌هایی به بنیانگذار انقلاب اسلامی نوشت اما امام توجهی به نامه‌های او نکرد و در این سیاست شکست خورد.

فیلم سینمایی «گنجشکک اشی مشی» ساخته مشترک مسعود کرامتی، غلامرضا رمضانی و وحید نیکخواه در اختتامیه جشنواره فیلم رشد عنوان بهترین فیلم بلند را به خود اختصاص داد.

برنامه بزرگداشت شاعر متعهد و انقلابی مرحوم خلیل عمرانی به همت دفتر شعر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری و با حضور شاعران، هنرمندان و خانواده آن مرحوم در حوزه هنری برگزار می شود.

«فیروزه» این هفته به زندگی یوسفعلی میرشکاک از جمله شاعران برتر پس از انقلاب می پردازد.

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از افزایش 20 درصدی فضای نمایشگاه کتاب تهران خبرداد و گفت: از میان ناشران کودک و بین‌الملل یکی در فضای مسقف استقرار می‌یابد.

محمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران به تازگی قطعه‌ای را به مناسبت درگذشت مرحوم مرتضی پاشایی منتشر کرده است.

عضو شورای انقلاب فرهنگی گفت: تا جایی که من اطلاع دارم، موضوع کاهش سکه‌های جایزه جلال در شورای انقلاب فرهنگی مطرح نشده و اگر وزارت ارشاد به دلیل محدودیتی جایزه را تقلیل داده می‌توانست این را در شورا مطرح کند.

با پایان مراحل فنی مینی‌سریال «رنگ شک» نسخه نهایی این مجموعه تحویل سیمافیلم شد.

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی «پوران درخشنده» و با حضور این فیلمساز ایرانی در بخش رقابتی پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مالاتیا به نمایش در می‌آید.

ناصر پاشایی، پدر مرحوم مرتضى پاشایى در پیامى از مسئولان و مردم جهت همراهى در این مدت قدردانى کرد.

سردبیر ماهنامه موعود گفت: سنگ بنای معبد توسط ابلیس از مسیر قابیل گذاشته شد، ابلیس به قابیل القا کرد: حال که قربانی تو پذیرفته نشد؛ آتشی برافروز! از این رو قابیل، اولین پرستنده ابلیس گشت و نخستین معبد نیز به دست او ساخته شد.

۱۲ فیلم مستند در بخش «خارج از مسابقه» هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت روی پرده می‌روند.

مدیر مؤسسه نشر معارف مهمان بیستمین نشست «صبح ناشر» در هفته اول آذرماه ۹۳ می‌شود.

کتاب خاطرات بانوی اول سابق فرانسه با ترجمه ابوالفضل الله‌دادی به زودی در ایران منتشر می‌شود.
صفحه 5 از 105ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات