دوشنبه, 25 شهریور,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه آبان 1393)


استاد دانشگاه امام صادق(ع) می‌گوید: قرآن تنها راه نجات انسان است و بهترین زمینه‌ساز ظهور حضرت حجت؛ و نتیجه بالاتر این است که امام زمان(عج) به دنبال تابع چشم و گوش بسته نیست بلکه می‌خواهد یارانی بصیر و آگاه داشته باشد.

مستند «ماهی ها در سکوت نمی میرند» به بررسی مشکلات استان سیستان و بلوچستان می پردازد.

به آقای طالقانی هر چه اصرار می‌کردیم ایشان نمی‌خواندند و می‌گفتند من به درد امامت نمی‌خورم؛ ولی آقای منتظری نماز می‌خواندند، خطبه هم می‌خواندند، اوقات دیگر هم ایشان امام بودند.

فیلم مستند زندگی و آثار مداح و شاعر اهل بیت(ع) مرحوم حاج اکبر ناظم فردا در حوزه هنری رونمایی می‌شود.

پس از به توافق نرسیدن صدا و سیما با فدراسیون فوتبال برای پخش مسابقات لیگ برتر، صدا و سیما به جای فوتبال‌های داخلی، فیلم سینمایی پخش می‌کند.

هفدهمین شماره مجله سوره اندیشه ویژه مهر و آبان 93 با طرح بحث نزاع بر سرکارآمدی و انتشار مقالات اندیشه‌ورزان و اساتید فلسفه منتشر شد.

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی‌کنی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی رئیسی دادستان کل کشور گفت: آیت‌الله مهدوی کنی به قول خودش 50 سال به فعالیت سیاسی پرداخت بدون اینکه گامی از اصول و مبانی شرعی و خط قرمز نطام عبور کند.

تنها دو سینمای تربیت و ونوس در قم فعال است و مردم شهر قم برای مشاهده فیلم مجبور هستند، از نقاط مختلف شهر به این دو سینما مراجعه کنند.

آیت‌الله مهدوی کنی از رحلت امام گفته‌اند: روزی که حضرت امام خمینی(ره) رحلت کردند، من در خارج از کشور و در بیمارستان بودم ولی در‌‌ همان زمان مداوای بیماری خود را نیمه‌کاره‌‌ رها کرده و عازم ایران شدم.
صفحه 105 از 105ابتدا   قبلی   96  97  98  99  100  101  102  103  104  [105]  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات