چهارشنبه, 29 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه شهریور 1393)


نمایشگاه‌ آثار حجمی و کارگاه نقاشی با موضوع خانواده و دفاع مقدس، پنجم تا هفتم مهرماه در حوزه هنری برپا می‌شود.

فیلم مستند «راننده و روباه» ساخته آرش لاهوتی در ادامه موفقیت‌های جهانی خود، به بخش مسابقه جشنواره «بوداپست» مجارستان راه یافت.

هایده حائری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان گفت: «در تدارک اجرای یک تئاتر برای جشنواره تئاتر فجر هستم که نمایشنامه آن اقتباسی از یک نمایشنامه هندی است و احمد آسوده آن را ترجمه کرده است».

سرپرست حجاج ایرانی با حضور در حسینیه شیعیان مدینه، با فرزند مرحوم علامه العَمری دیدار و گفت‌وگو کرد و ضمن بازدید از حجره این روحانی فقید، در دفتر یادبود حسینیه چند سطری به یادگار نوشت.

وزیر ارشاد ضمن بیان اینکه هنوز بنا ندارم در نمایشگاه کتاب فرانکفورت شرکت کنم گفت: کتاب‌های ایرانی حاضر در این نمایشگاه را ندیدم اما همواره در صحبت‌هایم پیرامون ضرورت ترجمه صحیح کتاب‌ها صحبت‌هایی را مطرح کرده‌ام.

مهران مدیری درباره جدیدترین ساخته خود می‌گوید: اتاق عمل شاید یکی از بهترین ساخته‌هایم شود؛ شاید...! فکر می‌کنم بشود.

محمد خزاعی دبیر جشنواره مقاومت طی پیامی عنوان کرد: این جشنواره منزل و مأوای همه هنرمندان و سینماگرانی است که خون پاک شهدای مقاومت در اقصی نقاط جهان را، سرمایه خلق آثار سینمایی می‌دانند.

«بم 10 سال بعد از زلزله» عنوان مستندی به کارگردانی محمدسعید محصصی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که در مرحله تحقیق و پژوهش قرار دارد.

کامبیز روشن روان در مراسم رونمایی کتابش گفت: این کتاب حاصل 45 سال کار آموزشی من در عرصه‌ موسیقی است که نتایج خوبی برایم داشت و من هارمونی را در این کتاب لحاظ کردم که هم حرکت افقی و هم حرکت عمودی در آن لحاظ شده است. در این کتاب، هنرجو مستقیم به سمت آه...

تهیه کننده فیلم سینمایی «چهارشنبه خون به پا می‌شود» از صداگذاری این فیلم سینمایی توسط بهمن اردلان خبر داد.

آرش اسحاقی کارگردان مستند «خرابات» از پایان تمامی مراحل فنی این مستند خبر داد.

مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی گفت: اسدالله نیک‌نژاد حکمیت را در حالی نپذیرفته که طبق قرارداد با وی، اختلافات دو طرف باید توسط سازمان سینمایی بررسی شود که سازمان حکمیت را معرفی کرده است.

ملی ترین رویداد فرهنگی جشنواره مقاومت شناخته می‌شود، دراین صورت حمایت از جشنواره فیلم مقاومت ، نه تنها خدمت به سینمای ملی کشور است بلکه از هر نظر،معنایی جز صلح طلبی ندارد.

مدیر تولید کانون پرورش فکری درباره این که چرا پیوست فرهنگی عروسک‌های دارا و سارا بعد از یک دهه تهیه نشده گفت: کانون بودجه میلیاردی ندارد و نمی‌تواند به سهولت در این راستا بودجه‌های میلیاردی خرج کند.

معاون فرهنگی آستان عتبه حسینی علیه السلام عصر امروز از کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی بازدید می‌کند.
صفحه 10 از 161ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات