شنبه, 04 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه خرداد 1393)


کارگردان مستند «پهلوان و خرقه» از پایان فیلمبرداری این مستند تا سه هفته آینده خبر داد.

مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان گفت: در جلسه مشترک با رئیس انجمن سینمای جوان مقرر گردید پیش‎نویس تفاهم‎نامه مشترک توسط انجمن سینمای جوانان ایران تهیه و جهت تایید و عقد تفاهم‎نامه به معاونت ساماندهی امور جوانان و سازمان سینمایی تقدیم شود.

سردار شعبانی گفت: حلقه وسط و فرماندهی جریان ضاله داعش، بعثی‌ها هستند و امروزه همانند طالبان با شیوه‌های تطمیع، تخریب اماکن و خشونت حاضر می‌شوند. داعش نام گروه خود را «العوده» به معنای بازگشت بعثی‌ها به قدرت گذاشته است.

مدیرعامل کانون پرورشی با بیان اینکه کار پرهزینه و تشریفاتی متناسب با روحیات کانون نیست، گفت: در حوزه انتشارات کانون شاید در بخش رمان نوجوان، کار سنگینی آغاز شد اما به همان نسبت در حوزه کتاب کودک و خردسال مورد غفلت واقع شدیم و با خلاءهایی مواجه هستیم.

حسین زنجانی از نگارش خاطرات حجت الاسلام و المسلمین سید‌موسی موسوی نماینده سابق حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در منطقه کردستان خبر داد.

رئیس انجمن نویسندگان کودک و نوجوان گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها و توان‌های اعضای این انجمن با هر فکر، سلیقه و رویکرد حرفه‌ای استفاده کرده و با شناسایی نویسندگان توانمند از آنها بخواهیم تا وقت بیشتری را به این انجمن اختصاص دهند.

کمال شفیعی از انتشار مجموعه شعر «گربه یک مهندس است» خبر داد و گفت: کتاب «مورچه‌های پاپتی» هم از هفته آینده در بازار نشر عرضه خواهد شد.

عضو هیأت مدیره انجمن ناشران دانشگاهی از برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن ناشران دانشگاهی در روز 3 تیرماه خبرداد.

رییس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا از راه‌اندازی سایت اتحادیه در آینده نزدیک خبرداد که حاوی اطلاعات و اخبار مربوط به کاغذ و مقوا خواهد بود.

آیین افتتاحیه «مجمع مراکز تولید و توزیع نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی» به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دوم تیر سال جاری در مجتمع فرهنگی سرچشمه برگزار می‌شود.

پدر داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) روز گذشته بر اثر سرطان فوت کرد و پس از آن عکس یادگاری عمو پورنگ و پدرش، به عنوان عکس یادگاری با جنازه در سایت‌های خبری می‌چرخد.

یکی از تابلوهایی که روی دیوار خانه‌موزه شریعتی نصب شده، عقدنامه او و همسرش پوران شریعت رضوی است که مهریه 16 هزار تومانی را نشان می‌دهد. جالب اینکه پوران شریعت رضوی در ذیل آن نوشته که وصول شد.

«سید‌متولی عبدالعال» از قاریان سرشناس حال حاضر مصر است که در این گزارش تلاوت آیاتی از سوره مبارکه «یوسف» را توسط وی می‌شنویم.

کارگردان فیلم سینمایی «ناخدا خورشید» گفت: صحبت‌هایی که در مورد ممنوع‌الکاری من می‌گویند صحیح نیست چون در فضای هنری من حضور ندارند.

مدیرکل پژوهش مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) گفت: انقلاب حسینی را امام حسن مجتبی(ع) پایه‌گذاری کرد و سهم بسیار بزرگی در موفقیت انقلاب امام حسین(ع) داشت و اغلب افراد نسبت به این نقش غافل هستند.
صفحه 9 از 130ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات