شنبه, 04 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه خرداد 1393)


پریسا مقتدی در حکمی سیدمحمد جعفریان را به عنوان مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر منصوب کرد.

حسن احمدی گفت: اگر قرار است اتفاقی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان در کشور رخ دهد، چه بهتر که این اتفاق از کانون پرورشی آغاز شود چراکه کانون در کشور دارای مراکز بسیاری است که به سهولت می‌تواند نویسندگان را گردهم آورد.

به نظر می رسد در تمام این سال‌ها حضور مدیران فهیم و مقتدر که دغدغه سینما و منافع کشور را توامان داشته باشند، در این عرصه کمرنگ بوده است؛ مدیرانی که در عین احترام به شخصیت هنرمند، مرعوب نام‌ها نباشند و منافع مردم را اصل بدانند و از پیچیدگی‌های مدیریت ...

ابراهیم حاتمی‌کیا نوشت: فیلم سینمایی «چ» محصول بیش از یک دهه دغدغه ذهنی و حاصل متراکم حدود ۳ سال کار مداوم هنرمندان عزیز و جوانان خلاق سینمای کشور بود که همگی می‌خواستند ادای دینی به آرمان‌خواهی نسلی از فرزندان این سرزمین کنند.

به دنبال استعفاهای اخیر حوزه مدیریتی تئاتر کشور، ابراهیم گله‌دارزاده مدیرعامل انجمن‌های هنرهای نمایشی از سمت خود کناره‌گیری کرد و سیداشرف طباطبایی جایگزین وی شد.

موسسه هنری راوی آذرکیمیا آلبوم موسیقی بی‌کلام کمانچه نوازی سیاوش سحابی با نام «ترمه ساز» را تهیه، تولید و روانه بازار کرد.

پوستر «خصلت خوبان» آخرین اثر قباد شیوا دوشنبه دوم تیرماه رونمایی می‌شود. در این پوستر تصویر 124 نفر از بزرگان و مفاخر ایران آورده شده است.

مهلت ارسال آثار دومین دوره جشنواره فیلم کوتاه در فرهنگسرای بهمن تا 20 تیرماه 93 تمدید شد.

نخستین دوره جشنواره فیلم کوتاه بمانی با موضوع ثبت میراث فرهنگی ایران، آداب، سنت‌ها و صنایع دستی ایرانی برگزار می‌شود.

شورای پروانه ساخت 35 میلیمتری در آخرین جلسه خود برای ساخت 3 فیلم سینمایی پروانه صادر کرد.

پوستر «خصلت خوبان» که شامل صدوبیست‌وچهار عکس از مشاهیر علمی، ادبی، هنری، ایثار و جهاد، فرهنگی و ... است روز دوم تیر (دوشنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ در سازمان هنری رسانه‌ای اوج رونمایی خواهد شد.

«اندیشگاه فرهنگی» دقایقی پیش با حضور سیدحسن خمینی امام نوه امام راحل (ره) در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران افتتاح شد.

نویسنده کتاب «مصاف بی‌پایان با شیطان» گفت: اگر می‌خواهیم فریب وسوسه‌های شیطان را نخوریم و در برابر او بایستیم باید اهل نماز اول وقت باشیم چرا که شیطان از اهمیت نماز باخبر است.

نگارش فیلمنامه مجموعه تلویزیونی شهید حسن طهرانی‌مقدم با نام موقت «کابوس نتانیاهو» به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی در مرکز سیمافیلم آغاز شد.

به گفته تهیه‌کننده فیلم «هویت بورن»، قسمت جدید از این فیلم بدون حضور «مت دمون»، بازیگر نقش اصلی ساخته می‌شود.
صفحه 5 از 130ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات