دوشنبه, 05 اسفند,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه فروردین 1393)


سریال تلویزیونی «پایتخت ۳» به کارگردانی «سیروس مقدم» در حالی روی آنتن می‌رود که هر شب با ممیزی‌های مختلفی روبرو است.

«واژگان واژگون» شعرهای یک شاعر جوان است که پیش از این یک کتاب از او منتشر شده بود اما همان یک کتاب و اینک این کتاب دوم به خوبی نشان می‌دهد هم شاعر خوبی است و هم سنجیده دست به انتشار کتاب می‌زند.

«محمود علی‌البنّاء» از قاریان سرشناس مصری است که در این گزارش تلاوتی از وی تقدیم می‌شود.

در سال ۹۳ کارگردان‌های مختلفی نظیر مرتضی رزاق کریمی،‌ شهرام شاه حسینی، سیروس الوند و ... فیلم‌های جدید خود را می‌سازند.

مقام معظم رهبری سال ۹۳ را به نام «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند و تلاش مجاهدانه مردم و مسئولان را لازمه تحقق شعار سال دانستند.

برنامه «دوربین دوم» از امشب (3 فروردین ماه) ساعت 20:10 دقیقه از شبکه خبر پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «خط ویژه» ساخته مصطفی کیایی به فروش ۳۰۰ میلیون تومانی رسید.

حالا بگو کدومشون شهیدند؟

02 فروردین 1393 22:45

صدام در حالی که عصبانیت از همه وجودش فوران می‌کرد با چشمان خون آلود با تشر بهم گفت: حالا بگو کدومشون شهیدند؟ این درب و داغونه؟ یا اونی که با احترام می‌برن؟

کارشناس قرائت و کتابت قرآن کریم با بیان اینکه مطالبات مقام معظم رهبری، امور فرهنگی را هدفمند خواهد کرد، گفت: برخی از فعالیت‌های قرآنی جنبه تبلیغی دارد و برای رفع این مشکل باید الگوی تعامل با قرآن مورد بازنگری قرار گیرد.

«عبدالباسط محمد عبد‌الصمد» قاری بزرگ اهل کشور مصر از جمله قاریانی است که بسیاری از غیر مسلمانان با شنیدن تلاوتش اسلام آوردند؛ در این گزارش تلاوتی زیبا را از وی خواهید شنید.

با حکم آیت‌الله واعظ طبسی، رئیس بیمارستان رضوی قائم مقام جدید تولیت آستان قدس رضوی شد.

نفهمیدیم از طلبه‌های آنجا بود یا کسی دیگر که به ما خبر داد، اما وقتی بیرون آمدیم هوا کاملا تاریک و حیاط خلوت شده بود. کفش، عمامه، لباس و انواع چیزها آنجا ریخته بود.

حافظ بین‌المللی قرآن با اشاره به اینکه لبیک‌گویی به فرمایشات رهبری در حوزه فرهنگ نیازمند گام‌های عملی است، گفت: نگرانی معظم‌له ناشی از اشراف ایشان بر فعالیت‌های مخرب دشمن و اقدامات نامناسب داخلی است.

صاحب‌نظران عرصه اندیشه امروز جهان نگران این مسئله هستند که در آینده نزدیک چه بر سر طبیعت خواهد آمد؟ آنها ضمن تبیین رابطه فلسفه با طبیعت معتقدند: باید شرایط زندگی سالم برای محیط زیست و انسان توأمان فراهم باشد.

«مصطفی اسماعیل» از قاریان سرشناس و نام‌آشنای مصری است و در این گزارش یکی از تلاوت‌های زیبای وی را می‌شنوید.
صفحه 89 از 89ابتدا   قبلی   80  81  82  83  84  85  86  87  88  [89]  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات