پنجشنبه, 05 اردیبهشت,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه فروردین 1393)


تلاوت آیات ۵۵ تا ۸۲ سوره مبارکه «طه» را با هم می‌شنویم، پیش از این هم تلاوت آیات ابتدایی این سوره منتشر شده بود.

«محمدعلی آذرشب» مترجم عربی پیام‌های رهبر انقلاب و داماد حجت‌الاسلام اشکوری، ازدواج خود را بسیار سنتی می‌داند و می‌گوید که در مراسم ازدواجش دو تن از بزرگترین مراجع تقلید وقت یعنی آیات عظام گلپایگانی و مرعشی نجفی حضور داشته‌اند.

شهادت یک ناهی از منکر در طلیعه «سال فرهنگ» پیامی برای «جبهه فرهنگی متدینان» دارد که حیات و ممات این جبهه در گروی عمل به آن است.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به رسانه‌ای شدن ورودش به لندن گفت: با ورود من به انگلیس، کیهان ضدانقلاب لندن با تیتر درشتی اعلام کرد: نماینده خامنه‌ای وارد لندن شد!

مجموعه تلویزیونی «شهر دقیانوس» به کارگردانی «مهرداد خوشبخت» از سیمای فرانسوی شبکه سحر پخش می‌شود.

با توام، آدمیزاد خاکی! این آب مهر فاطمه زهرا را کجا می‌بری؟ برای شمر؟ برای خولی؟ برای سنان بن انس یا پسر سعد؟ از ترس فقط سرشو به بالا تکون میده که نه نه. جن دو بامبی تو سرش میزنه...

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: مطالبه عمومی از قوه قضائیه برای پشتیبانی از فرهنگ نهی از منکر باید این باشد که برای پیگیری پرونده‌هایی نظیر شهید خلیلی یک شعبه در هر شهرستان با گماشتن قاضی دغدغه‌مند ایجاد شود.

«رحیم فردین» از هموطنان خارج کشور، شعری در رثای شهید خلیلی سروده و ابتدای آن آورده است: از شنیدن خبر شهادت علی خلیلی با تمام وجود غمگین شدم، به احترام روح والایش شعری را که با نام ایشان شروع می‌شود به خانواده و دوستانش تقدیم می‌دارم.

بازیگر سریال «خوب، بد، زشت» گفت: این سریال زندگی‌های مردم عادی را به تصویر می‌کشد، تک‌تک اعضای این خانواده شبیه افرادی هستند که ما هر روز در زندگی شخصی و اجتماعی خود با آنها مواجهیم.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه تهران در پی شهادت علی خلیلی طلبه ناهی از منکر بیانیه‌ای صادر کرده و آورده است: جرأت برخورد با عاملان جنایت‌ها به مسئولان عنایت شود تا اشد برخورد با کسانی را که گوش شنیدن امر به معروف و نهی از منکر ندارند،‌ شاهد باشیم.

چهل روز آخری که منجر به شهادت علی خلیلی شد، او چله شهادت گرفته بود. دوستانش گفته بودند دوست داری شهید شوی یا نه؟ در حالی که تارهای صوتی‌ آسیب‌دیده‌اش صدای او را به خس‌خس انداخته بود، پاسخ داد: شهادت را دوست دارم!

حامد حجتی از شاعران کشورمان به مناسبت شهادت علی خلیلی طلبه جوانی که در راه امر به معروف و نهی از منکر شهید شد، شعری سروده است.

مجموعه تلویزیونی «نیلی‌تر از مهتاب» به کارگردانی «محسن یوسفی» به مناسبت ایام فاطمیه روی آنتن شبکه سه می‌رود.

آیت‌الله سیدمحمدمهدی دستغیب، برادر شهید محراب آیت‌الله دستغیب و تولیت سابق آستان مقدس شاهچراغ(ع) به لقاءالله شتافت.

حسین صفری مدیر اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: بر اساس جدول زمان‌بندی، کار غرفه‌سازی از امروز آغاز می‌شود.
صفحه 87 از 89ابتدا   قبلی   80  81  82  83  84  85  86  [87]  88  89  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات