دوشنبه, 05 اسفند,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه فروردین 1393)


با حضور مجریان و کارشناسان تلویزیونی کمپین «حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی» تشکیل شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

رئیس کتابخانه ملی ایران از تعطیلی شیفت شب این کتابخانه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برخلاف تصور دیگران، علاقه‌ام به حوزه فرهنگی بیشتر از حوزه سیاسی است.

آلبوم ارکسترال سمفونیک «کانتات حافظ» به آهنگسازی شاهین فرهت و خوانندگی زنده‌یاد حسین سرشار توسط موسسه راوی آذرکیمیا بازنشر شد.

رئیس مرکز تخصصی نماز گفت: لقبی که خداوند در قرآن به زهرای مرضیه می‌دهد «کوثر» به معنای خیر کثیر است، در اینجا خداوند می‌خواهد پیامبرش به بهترین وجه شکرگزاری وجود فاطمه(س) را با نماز انجام دهد.

مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزارت ارشاد از پایان اعتبارات اختصاص‌یافته به بن‌کارت‌های دانشجویی نمایشگاه کتاب خبر داد.

عکسی یادگاری انداخته می‌شود و بیرون می‌رویم اما تازه به ما خبر می‌دهند بیرون چه خبری بوده است؛ غوغای اصلی بیرون و در کوچه تنگی بوده که کلیسا در آن قرار داشته است.

فیلم سینمایی «به وقت رهایی» به کارگردانی ناصر قهرمانی با نگاهی به زندگی یکی از شعرا و فلاسفه مشروطه خواه در آخرین مراحل تدوین است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: فاطمه زهرا(س) تقریباً تنها کسی بود که به این اندازه در تاریخ اسلام تأثیرگذار بود، وی با حمایت از مقام امام معصوم، راه امویان را از پیامبر(ص) و ائمه(ع) جدا کرد.

آنگاه که حضرت عیسی(ع) در گهواره شروع به سخن گفتن کرد، خود را «عبدالله» نامید و به بیان مواهب الهی اعطاشده به خود پرداخت که یکی از این مواهب درباره نوع رفتار با مادرش بود.

حسین اسرافیلی از مسئولان اجرایی نمایشگاه کتاب درخواست کرد نسبت به قیمت‌ کتاب‌ها نظارت بیشتری داشته باشند.

مدیرعامل پخش فیلمیران از اجرای طرح فروش بلیت نیم‌بها برای سینماهای نمایش‌دهنده فیلم سینمایی «معراحی‌ها» از فردا تا ۱۵ اردیبهشت خبر داد.

سخنگوی هشتمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر گفت: در این دوره از جشنواره شعر فجر تنها فرد برگزیده معرفی می‌شود و رتبه‌بندی نخواهیم داشت.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به اینکه به دنبال تقویت مجدد کانون در حوزه فیلم و تئاتر هستیم گفت: برخی رقم‌های کارگردانان مطرح سینما، رقم‌های کانونی نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری حضرت زهرا(س) را میزان حق و باطل بیان کرد و گفت: خدا با غضب فاطمه غضب می‌کند و با رضایتش خشنود می‌شود.
صفحه 6 از 89ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات