دوشنبه, 05 اسفند,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه فروردین 1393)


کارگردان مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» به بهانه بازپخش سریال «ساختمان پزشکان» یادداشتی نوشت.

عضو کمیسیون فرهنگی کشور گفت: همه اقشار زحمت می‌کشند اما برخی اقشار کارشان نمود دارد و برخی ندارد، بنابراین اینکه ویژه برنامه‌ها منحصرا از بازیگران و ورزشکاران به عنوان میهمان دعوت کنند، چندان مناسب نیست.

مدیر سابق جامعة‌الزهرا(س) گفت: در حال حاضر بیش از 11 هزار و 500 بانوی طلبه در این مرکز مشغول فراگیری علوم دینی هستند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه زن در جامعه غربی یک کالای مصرفی قلمداد می‌شود اظهار کرد: این در حالی است که در جامعه اسلامی و انقلابی ایران شاهد هستیم که بانوان دارای جایگاه ویژه‌ای بوده و در عرصه‌های مختلف می‌درخشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری آئین اختتامیه تئاتر اردیبهشت ایران هم‌زمان با روز تئاتر در محوطه تاریخی بیستون با حضور هنرمندان و چهره‌های برجسته سینمای ایران خبر داد.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری عنایت و توجه ویژه‌ای به جامعة‌الزهرا(س) دارند گفت: امروز شاهد هستیم جامعة‌الزهرا(س) به بلوغ رسیده است.

معاون اداری مالی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شبکه‌های دانش و ایران‌ صدا از نزدیک با عوامل برنامه‌ساز اعم از تهیه‌کنندگان، گویندگان، گزارشگران و ... این شبکه‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

جیش‌العدل و گروه‌های حامی آن، کینه‌ دیرینه‌ای نسبت به سیستانیان دارند! و خالی شدن سیستان از محبان علی، آرزوی دیرینه‌ آنهاست. خطر را دریابید! سیستان را دریابید!

موسسه پخش جبرائیل فیلم اعلام کرد: فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» از طریق سایت یونی فیلم در دانشگاه‌ها و سایر مراکز فرهنگی اکران می‌شود.

بازی رایانه‌ای «مقاومت خرمشهر» که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت شیوا پرداز کرمان تولید شده است، اواخر تابستان 93 وارد بازار گیم می‌شود.

سردار عزیزمحمدی رئیس اتحادیه باشگاه فوتبال ایران در نشست خبری پروژه فرهنگی هنری یار دوازدهم خاطر نشان کرد: قرار است 60 نفر از ورزشکاران و 40 نفر از هنرمندان در برزیل حضور پیدا کنند.

فیلم مستند «سایه‌ها هرجا بخواهند می‌روند» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی «سجاد ستوده»، به بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره دانشجویی «بانکوک» تایلند راه یافت.

داوری یازدهمین دوره جشنواره بسم الله را گروهی از استادان رشته تایپوگرافی دانشگاه‌های هنر بر عهده دارند.

مجموعه مستند ترکیبی و طنز «خنده از ته دل» در ۵۰ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای در شبکه مستند سیما تولید می‌شود.

مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن با اشاره به اینکه برنامه‌های این سازمان در سال ۱۳۹۳ با یک‌سوم اعتبارات تخصیصی اجرا خواهد شد، گفت: مسئولان استان‌ها باید تلاش کنند دو سوم دیگر هزینه‌ها را از راه‌های دیگر جذب کنند.
صفحه 10 از 89ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات