چهارشنبه, 07 فروردین,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1392)


برنامه «فصل نو» با حضور نمایندگانی از دولت، مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع بررسی چگونگی تخصیص بودجه قرآنی سال 1393 امشب ساعت 21 بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

برخی از شهروندان آمریکایی پس از دیدن انیمیشن نامزد اسکار «یخ‌زده»، با اعتراض به کمپانی «والت دیزنی»، پیام اصلی این انیمیشن را تبلیغ و عادی‌سازی همجنس‌بازی میان کودکان و نسل بعدی جامعه عنوان کرد.

استقبال بالای تماشاگران از «سوتو اونا بونا استلا» در کشور ایتالیا، این کمدی پرتنش خانواگی را صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش کرد.

دویست و چهل و چهارمین و آخرین مراسم شب خاطره در سال 92، روز پنج شنبه اول اسفندماه ساعت 15:30 در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

رئیس سازمان انرژی اتمی در همایش ملی «فقه هسته‌ای» گفت: به یُمن صدور فتوای تاریخی رهبر انقلاب مبنی بر حرمت تسلیحات اتمی بسیاری از مؤسسات پژوهشی در حوزه حقوق بین‌الملل و علوم سیاسی به واکاوی ابعاد مختلف فتوای معظم‌له پرداختند.

مدیرعامل موسسه نمایه با بیان اینکه خدمات ایران نمایه در اختیار کلیه اعضای کتابخانه‌های عمومی قرار می‌گیرد، گفت: دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور معتقدند تمام اعضای کتابخانه‌های عمومی مشترک ایران نمایه بشوند که به مرور این نکات لحاظ خواهد شد.

موفقیت مالی فیلم‌های چینی در جدول گیشه نمایش سینماهای این کشور آسیایی ادامه دارد. این هفته «داستان عاشقانه پکنی» صدرنشین جدول گیشه شد.

کارگردان فیلم سینمایی «چ» با بیان اینکه خوشحالم چرا که دلم می‌خواست جایزه را از دست هم زبانان خود بگیرم، گفت: «چ» فیلم سخت و پیچیده‌ای بود چرا که اشاره به بحث‌های معاصری داشت که کار را برای بیان و به تصویر کشیدن سخت می‌کرد.

مدیرعامل خانه سینما با بیان اینکه در تمام نقاط دنیا این ثابت شده است که جشنواره‌های بزرگ متعلق به پایتخت‌ها نیست گفت: شهری مثل تبریز با سابقه کهن فرهنگی خود باید به شکل مستقل برنامه‌های کشوری را بطور مجزا از پایتخت برگزار کند.

عوامل نمایش «فرجام طولانی طوبا» به همت حوزه هنری استان قم و با همکاری بنیاد قم پژوهی تجلیل و تشویق شدند.

رئیس حوزه هنری استان قم گفت: در چند سال اخیر تئاتر قم توانسته به جایگاه والایی برسد و این جایگاه را در سطح ملی و بین‌المللی حفظ کند.

دبیر سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از برگزاری جلسه نقد و بررسی عملکرد این دوره از جشنواره خبرداد.

فرزندان شهیدان همت و کشوری که چندی پیش به اتفاق برخی دیگر از فرزندان شهدا برای حاتمی‌کیا مراسم بزرگداشتی برگزار کردند و در ایام جشنواره نیز از تازه‌ترین اثر او دفاع کردند اعتقاد دارند:حاتمی‌کیا همیشه حرف‌های مهمی برای گفتن دارد .

کارگردان فیلم مستند تحسین شده «خاطراتی برای تمام فصول» معتقد است: این فیلم باید ساخته می‌شد! نه به خاطر شرکت در جشنواره‌ها، بلکه به خاطر تاثیر بسزایی که در زندگی من گذاشت، باید حتماً تولید می‌شد.

گروه مسابقات و تفریحات شبکه سه سیما برای نوروز سال 93 برنامه تلویزیونی «صدا» را که در آن تیتراژهای تلویزیونی بازخوانی می‌شود، برای پخش آماده می‌کند.
صفحه 7 از 147ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات