جمعه, 02 فروردین,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1392)


باید اول با شهدا و فداکاری‌ هایشان آشنا شویم و وقتی با آن ها آشنا شدیم، آن وقت چیزی که برای آن ها ارزش بوده برای ما هم ارزش می‌شود.

برنامه تلویزیونی «شوق زندگی» به تهیه کنندگی جواد بیک محمدی و هادی پورحامدی با محوریت موضوعات حقوقی در روابط ، مناسبات اجتماعی و خانوادگی مردم روی آنتن شبکه سه می رود.

دبیرکل اتحادیه نیروهای صوفی مصر در بیانیه‌ای از الازهر خواست تا تایید فتاوای «ابن تیمیه» و «محمد بن عبدالوهاب» را پس بگیرد چراکه این روزها گروه‌های تکفیری و تروریستی با توجه به این فتاوا اقدام به حمله به مردم می‌کنند.

روزنامه تازه انتشار یافته «آسمان» تنها چند روز پس از فعالیت مطبوعاتی، در شماره دیروز خود به نقل از هرمیداس باوند، حکم اسلامی و الهی قصاص را «غیر انسانی» خواند.

برترین آثار جشنواره محصولات قرآنی با حضور دبیر شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری تجلیل شدند.

مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» با توجه به اعتراض بختیاری‌ها در هفته اخیر از جدول پخش شبکه ۳ سیما حذف شد.

معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم از حضور ۱۳۳ نفر در مرحله کشوری مسابقات تسنیم و ۱۲۵ نفر در مسابقات تلاوت خبر داد.

دبیر شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به فضیلت افرادی که با دوای قرآن دردهای خود را علاج می‌کنند گفت: به واسطه این افراد خدا دفع بلا از عالم کند و باران فرو فرستد.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم‌کردن حمله تروریستی صبح امروز به رایزنی فرهنگی کشورمان در لبنان، این اقدام را تلاش مذبوحانه جریان‌های تکفیری در چارچوب برنامه‌های رژیم صهیونیستی برای مقابله با جریان اصیل فرهنگی منبعث از اسل...

حاتمی کیا در جلسه نقد و بررسی فیلم چ در دانشگاه تهران با انتقاد از جریان سینمایی موجود گفت: متاسفانه جشنواره فیلم فجر ما و بخصوص مدیریت آن ساختار خود را و نیز الگوهای شان را از آن طرف آب می گیرند.

مراسم افتتاحیه، مرحله نهایی و همچنین اختتامیه سی‌وششمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم به صورت زنده و مستقیم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

مستند ۵ قسمتی «خواب‌های سیاه»از امشب چهارشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار پخش خواهد شد. این مجموعه درباره بحران‌هایی است که در قلب آفریقا و سودان به‌وجود آمد و منجر به شکل‌گیری سودان جنوبی شد،

سفر شیخ الازهر به کویت در حالی در میانه مخالفت سلفی‌ها صورت گرفته است که وی عنوان کرده به زودی برای کمک به وضع اقتصادی مردم مصر در این کشور بیت‌الزکاة تاسیس خواهد کرد.

ژانت سانتوز محقق اسپانیایی و استاد دانشگاه بوکاراماگای کلمبیا در مراسمی با حضور سیدرضا میرکریمی به بررسی سینمای او پرداخت.

نمایشگاه آثار ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر علاوه بر مراکز استان در چند شهرستان هم برگزار می‌شود.
صفحه 4 از 147ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات