یکشنبه, 28 بهمن,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1392)


عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: زنجیره‌نویسان برای خوشایندی اربابان خود یعنی آمریکا و برخی کشورهای مدعی حقوق بشر مطلب ننویسند.

رئیس سابق کتابخانه ملی ایران گفت: جابه‌جایی در مدیریت این کتابخانه را چند دقیقه گذشته توسط رسانه‌ها متوجه شدم، اما با این وجود آماده تحویل کتابخانه ملی به مدیریت جدید هستم.

«رضا صالحی امیری» وقتی از کسب کرسی وزارت ورزش و جوانان دولت یازدهم بازماند خبرها و احتمالا حاکی از ریاست وی بر کتابخانه ملی ایران بود که این مسئله با حکم ریس‌جمهور محقق شد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی حمله به مقدسات را طراحی شده دانست و گفت: جریان منحط روشنفکری به دنبال تشکیک در دین است.

سازندگان «انتقام‌گیران: عصر اولترون» اعلام کردند فعلا برنامه‌ای برای سفر به انگلستان و فیلم‌برداری در لوکیشن‌های این کشور را ندارند.

رابرت شوینکه برای کارگردانی قسمت دوم اکشن ماجراجویانه «انشعاب‌پذیر» دعوت به همکاری شده است. شرکت فیلم‌سازی سومیت اینترتینمنت تهیه‌کننده فیلم است.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: امام خمینی(ره) در سال ۶۰ همه را فرا خواندند تا در مقابل تظاهرات غیرقانونی جبهه ملی بایستند و فرمودند «اگر جبهه ملی اعلام برائت نکند مرتد است».

حجت‌الاسلام حسن روحانی طی حکمی سیدرضا صالحی امیری را برای چهار سال به ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزید.

مؤلف و گردآورنده مجموعه کتاب‌های «جنگ‌های صلیبی» گفت: جنگ‌های صلیبی نقطه عطف تفکر غرب نسبت به اسلام است غرب در دوره‌های مختلف با اسلام در برخورد بوده که امروز چارچوب اندیشه غرب را همین جنگ‌های صلیبی تشکیل می‌دهد.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: «مسجد،کودکان و نوجوانان» شعار مسجدی سال۹۳ است که این پیام را می‌رساند نسل جوان ما باید مسجد را منزل دوم خود بداند و شخصیت آنها بعد از خانواده از مسجد شکل بگیرد و سپس از مدرسه.

عضو شورای عالی جامعه مدرسین با اشاره به اهانت روزنامه آسمان به حکم قرآنی قصاص، گفت: ترویج و انتشار اینگونه موضع‌گیری‌ها کاملا غیرمنطقی است و ریشه‌های سیاسی ویژه‌ای دارد.

دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: در جلسه هفته آینده هیئت نظارت بر مطبوعات مطلب روزنامه آسمان علیه حکم قرآنی قصاص بررسی می‌شود.

استاد و پژوهشگر تاریخ گفت: مهمترین عامل جنگ‌های صلیبی تحرکات اقتصادی بود نه محرک‌های دینی البته مسائل دینی هم در این زمینه بی نقش نبودند.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: هیئت منصفه بعد از تشکیل دادگاه هیئت نظارت و یا اعلام جرم مدعی‌العموم درباره روزنامه آسمان و استماع دفاعیات کیفرخواست دادستان نظر خود را درباره این روزنامه اعلام می‌کند.

استادیار و مدیر گروه تاریخ اسلام پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: در یک دوره‌ای سرزمین‌های اسلامی محل جولان مسیحیان شد، امروز جمهوری اسلامی ایران در امتداد دول گذشته اسلامی منادی احیای تمدن اسلامی شده است.
صفحه 2 از 147ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات