شنبه, 31 فروردین,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1392)


مایکل کیتن بازیگر فیلم موفق دهه هشتاد میلادی «بیتل جویس» خبر دیدار و مذاکره خود با تیم برتن کارگردان این فانتزی پر رمز و راز را تصدیق کرد.

«AG» یکی از سازمان‌های حامی سعید عابدینی -کشیش مسیحیت تبشیری در ایران- است که از جمله سازمان‌های صهیونیستی و جاسوسی کشور آمریکا محسوب می‌شود.

کتاب «زندگینامه و خاطرات سر الکس فرگوسن» سرمربی اسطوره‌ای منچستریونایتد است که ترجمه آن توسط یاسین قاسمی انجام گرفته و اکنون به چاپ سوم رسیده است.

خداوند منافق را در تاریکی جهل رها کرده و او نیز در ترس دائمی از مرگ به سر می‌برد. راه نجات، بندگی خدا و ایمان به قرآن و آورنده آن است در غیر این صورت مقصد زندگی کافرانه آتش است.

عضو هیئت علمی موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران گفت: خیلی نباید برای ما عجیب باشد اگر بشنویم که ما در حوزه اخلاق کار ویژه ای صورت نداده ایم، باید در این راستا تفکر و اندیشه بیشتری داشته باشیم.

استاد و چهره ماندگار فلسفه ایران گفت: پاسخ فیلسوفان به افرادی که درباره جبر و اختیار انسان مردد هستند، این است که عمل انسان ها آزادانه انجام می شود در عین حال که همه طبیعت تحت کنترل قانون خدا قرار دارد.

جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی به کار خود پایان داد.

مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه امروز با حضور علی نصیریان، سعید راد، مریلا زارعی و ابراهیم حاتمی‌کیا در میان استقبال چشم‌گیر مردم و علاقه‌مندان برگزار شد.

اختتامیه ششمین جشنواره داستان انقلاب در حالی با یاد مرحوم امیرحسین فردی برگزار شد که رئیس حوزه هنری گفت: آرمانگرایی اصلی‌ترین عنصر مکتب داستان انقلاب است.

اختتامیه جشنواره فیلم استانی فجر در حالی در اردبیل برگزار شد که فیلم سینمایی «شیار 143» اثر نرگس آبیار به عنوان بهترین فیلم مردمی شناخته شد تا مورد تقدیر و تجلیل قرار گیرد.

رئیس کتابخانه مجلس گفت: آنچه ما امروز شاهدش هستیم به هیچ وجه فرهنگ اسلامی نیست، لذا آنچه که باید به آن فکر کنیم مسائل دیدگاهی است که این مسائل دیدگاهی خودبه خود اقتضا می‌کند تا ما نحوه زندگی دیگری را برای خود متصور شویم.

ساعتی پیش در حوزه هنری 9 برنده ششمین جشنواره سراسری داستان انقلاب معرفی شدند.

برگزیدگان نخستین جایزه کتاب «بلخ» عصر امروز معرفی شدند، در میان این برترین‌ها نام‌هایی چون محمد کاظم کاظمی و احمد شاه مسعود هم دیده می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: در سال‌های گذشته تلاش‌هایی برای همگرایی‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در بین سه کشور ایران، تاجیکستان و افغانستان انجام شده، امیدوارم ایجاد سازمان فرهنگی و هنری مشترک نقطه عطفی در مسیر توسعه همگرایی بین سه کشور ...

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۳» در حالی در تهران ادامه دارد که سازندگان تصمیم دارند از یک بازیگر زن چینی در این سریال استفاده کنند.
صفحه 14 از 147ابتدا   قبلی   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات