چهارشنبه, 04 اردیبهشت,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1392)


مدیر اجرایی نهضت مردمی پوسترهای انقلاب از استفاده رایگان این پوسترها برای مردم خبر داد و گفت: طراحی پوسترهای این نهضت مردمی بر اساس بیانات مقام معظم رهبری صورت می گیرد.

انتشارات سروش هزار و ششصدمین اثر خود را با عنوان «اجتهاد و نوآوری فکری از دیدگاه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی)» با حضور جمعی از اصحاب فرهنگ ، هنر ، اندیشه و رسانه با سخنرانی آیت الله حائری شیرازی رونمایی می‌کند.

حجت‌الاسلام قرائتی می‌گوید: فردی از خدا خواست یک کامیون پول به او بدهد، پاسخ آمد که یک کامیون پول می‌دهیم به اضافه دو پسر هروئینی!

کار خوب از نظر قرآن و اهل‌بیت(ع) ویژگی‌های متعددی دارد که یکی از آنها نظم است و به همین جهت اسلام برای مؤمن برنامه روزانه هم ارائه کرده است؛ اما باید توجه داشت که برخی از کارها اعمال نیک انسان را می‌سوزاند.

عصر امروز جمعی از شاعران کشورمان به دیدار «حسین اسرافیلی» شاعر پیشکسوت و تاثیرگذار انقلاب اسلامی رفته و از او تجلیل می‌کنند.

رواج جادوگری در روزگار کهن، نه فقط در میان مردان بنی‌اسرائیلی بلکه در میان زنانشان هم شگفت‌آور بود، به گونه‌ای که شیمعون بن شطح در یک روز ۸۰ زن جادوگر را اعدام کرد. مبارزه با جادو در میان مسیحیان نیز داستان طولانی دارد.

استقبال تماشاگران بین‌المللی از نسخه جدید و دوباره‌سازی «پلیس آهنی/ روبوکاپ»،‌ بیشتر و بهتر از تماشاگران سینما در آمریکای شمالی بوده است.

حسن عباسی با اشار به اینکه سینمای امروز ایران دچار خودزنی شده است گفت:سینمای استراتژیک یعنی سینمای هدفمند مبتنی بر هنر استراتژیک که بتوان به کمک آن سازوکار دین را به عرصه جامعه آورد و پرچم دار این حرکت در ابتدا سید مرتضی آوینی و هم قطاران او بودند.

مسابقات سراسری مؤسسه جامعةالقرآن ۳۰ مرداد لغایت ۲ اسفند‌ماه ۱۳۹۳ در اصفهان برگزار می‌شود و در کنار مسابقات قرآن رقابت‌های هنری و ورزشی هم برگزار خواهد شد.

ابراهیم حاتمی‌کیا با بیان اینکه در فیلم «چ» مردم پاوه بسیار با قدرت نشان داده شده‌اند گفت: شخصیت‌های بسیاری به‌عنوان افراد کرد در این فیلم وجود دارند که «هانا» نمونه بارز آن و یک زن کرد است.

استقبال تماشاگران بین‌المللی از انیمیشن کامپیوتری «یخ‌زده»، فروش کلی آن در 40 کشور جهان را به مرز 600 میلیون دلار می‌رساند.

طی حکمی از سوی دکتر «سید فربد ناصرآبادی» رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، «حمید خانی» به عنوان دومین دبیر این جشنواره منصوب شد.

بازیگر سینما گفت: اختلاف سلیقه زیادی با بهروز وثوقی دارم، چراکه در برخی فیلم‌های مزخرف بازی کرده است.

چهره ماندگار فلسفه گفت: سه سنت برای جمع‌کردن جبر با اختیار انسان است، نخست سنت ارسطویی یا مشایی، دوم دیدگاه آمپریسم‌های انگلستان و سوم سنت کانتی و در کنار آن سنت هگلی.

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به شرکت بیش از 13 هزار نفر در مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» گفت: نتایج این مسابقات نیمه اول اسفندماه سال جاری اعلام می‌شود.
صفحه 13 از 147ابتدا   قبلی   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات