یکشنبه, 28 بهمن,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1392)


انور براهم موزیسین برجسته تونسی قصد دارد با آلبومی که به محمود درویش شاعر فلسطینی اهدا کرده از میزبانان ایرانی‌اش پذیرایی کند.

امیر دژاکام با بیان اینکه مسئولان فداکاری ما را زرنگی خودشان تلقی می‌کنند، گفت: در واقع بیش از هر چیز دیگر مدیران فرهنگی با شخصیت ناآگاه نسبت به امور فرهنگی باعث ایجاد مشکلات فعلی در تالار مولوی هستند.

امیرحسین آقامیری داور بخش تذهیب ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معتقد است که دعوت از پیشکسوتان هر رشته و افزایش مبلغ جوایز، اقبال و اعتبار بیشتری برای این جشنواره به همراه دارد.

درس‌گفتار اندیشه سیاسی امام علی(ع) در نهج البلاغه با تأکید بر موضوعاتی همچون ویژگی‌های کارگزاران حکومتی، فرهنگ سیاسی و سیاستگذاری، ابعاد و مفهوم عدالت برگزار می‌شود.

صبح امروز در نشست خبری جشنواره غنی‌پور تازه‌ترین نشان طراحی شده برای این جشنواره مردمی رونمایی شد.

هرم‌های دوازده‌گانه مرتبط با الگوی پیشرفت اسلامی، وظیفه تبیین اولیه مسئله الگوی پیشرفت اسلامی و تفاوت آن با توسعه غربی را بر عهده دارد.

رحمت امینی در نشست جشنواره تئاتر تجربه گفت: ما انتظار داریم مرکز هنرهای نمایشی از دانشجویان حمایت کنند. دانشجویان نباید دستشان را جلوی مرکز دراز کنند بلکه این مرکز و نهادهای دیگر هستند که باید دستشان جلوی دانشجویان دراز باشد.

«اولاو فیکس توییت» دبیر کل شورای جهانی کلیساها در دیدار از دانشگاه ادیان و مذاهب در قم گفت: آموزش یکی از ابزارهای صلح و عدالت در جهان است.

نشست خبری سیزدهمین جشنواره شهید حبیب غنی‌پور صبح امروز با حضور محمد ناصری و ابراهیم زاهدی مطلق در مسجد جوادالائمه برگزار شد و از نشان جدید این جشنواره رونمایی صورت گرفت.

مجتبی محمدی که با فیلم «هندسه کوچ» در بخش مسابقه فیلم‌های مستند جشنواره هنرهای تجسمی فجر حضور دارد نقطه قوت مستند خود را تکیه بر پژوهش می‌داند.

برنامه «عصر خانواده» امروز در قالب مستند «خانواده فجر آفرینان» به مرور خاطرات انقلابی محمدرضا طالقانی پیشکسوت کشتی کشور می‌پردازد.

انیمیشن سینمایی «نگین هفت دریا» به کارگردانی عباس محبی از شبکه پویا پخش می‌شود.

مدیر گروه هنرهای نمایشی دانشگاه تهران گفت: تالار مولوی جزء دارایی دانشگاه تهران است؛ ما اجازه نخواهیم داد که این مجموعه به دست کسانی بیافتد که دغدغه تئاتر ندارند.

همسر شهید اصغر وصالی در جلسه نقد و بررسی فیلم «چ» در نهمین شب «محفل سینما انقلاب» گفت : اصغر وصالی در این سی و دو سال بسیار بسیار مظلوم بود.او از اولین کسانی بود که در مریوان همراه دکتر چمران بود و در پاوه هم حضور پررنگی داشت.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی از برگزاری همایش دو روزه «فقه هسته‌ای» خبر داد و گفت: این همایش فردا با پیام تصویری آیت‌الله جوادی آملی در تهران آغاز می‌شود و پس‌فردا در قم به کار خود خاتمه می‌دهد.
صفحه 10 از 147ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   

جستجو

تبلیغات