یکشنبه, 28 مهر,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

(آرشیو ماه دی 1392)


مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدیدالورود دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت ارشاد برگزار شد. معاون فرهنگی ارشاد در این مراسم گفت: تلاش کنیم اهل فرهنگ حرمت و قدر ببینند و احساس نکنند در فضای تاریک‌ و گل‌خانه‌‌ای در حال تولید فکر هستند.

رئیس سازمان صداوسیما گفت: بخش قابل توجهی از دستاوردهای رسانه ملی در حوزه فنی و خودکفایی است.

مراسم معارفه مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی عصر امروز اول بهمن در سال شورای فرهنگ عمومی برگزار شد و علی شجاعی صائین رسماً مدیرکل اداره کتاب معرفی شد.

اولین شماره دوهفته‌نامه «سینمای خانگی» با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مهدی عظیمی میرآبادی اواسط بهمن و همزمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر منتشر خواهد‌شد.

در حالی ترکیب 8 داور بخش سودای سیمرغ جشنواره سی‌‌ودوم اعلام شد که از این جمع تنها 3 نفر(پرویز شهبازی،هوشنگ گلمگانی و محسن شاه‌ابراهیمی) برای اولین بار داوری در بخش سودای سیمرغ را تجربه می‌کنند.

ثبت نام از ناشران برای حضور در بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز شد.

توحیدی، داوودی، راعی، شاه ابراهیمی، شهبازی، عیاری، قریبیان و گلمکانی داوری آثار سودای سیمرغ جشنواره سی و دوم را عهده دار شدند.

هیأت امر به معروف عربستان سعودی یک شاعر و هنرمند تجسمی فلسطینی به نام «اشرف فیاض» را در عربستان دستگیر کرده و وی را متهم به تشکیک در وجود خدا و طولانی کردن شعرش کرده است!

حجت الله ایوبی در دیدار از مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برخی اولویت‌های تولید مستند را متذکر شد.

مارک رومانک فیلم‌ساز نیویورکی در حال مذاکره با تهیه‌کنندگان «خفه کننده بوستون» است، تا امر کارگردانی این درام جنایت کارانه را به عهده بگیرد.

مدیر سامانه فروش بلیت آثار سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از تحویل بلیت‌های خریداری شده طی روزهای پنجم، ششم و هفتم بهمن‌ماه در پردیس سینمایی ملت خبر داد.

بیست و سومین برنامه «مناظره» به موضوع «قیمت بنزین در سال ۹۳» می‌پردازد.

مستند برگزیده «پرندگان در سرزمین برف و آفتاب» از چهار‌شنبه 2 بهمن به ‌مدت 4 شب رأس ساعت 20:30 بر روی آنتن شبکه می‌رود.

جانشین کمیته مساجد دهه فجر، برنامه‌های ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور در ایام دهه فجر را تشریح کرد و گفت:‌ گردهمایی مشترک اعضای ستادی و رؤسای استانی کمیته‌های مساجد، دوم و سوم بهمن در تهران و قم برگزار می‌شود.

نکته نگران کننده این‌ است که «دستان»،تنها برنامه موسیقایی رسانه ملی که علاقمندان موسیقی اصیل و علمی را تا کنون راضی نگه داشته‌است دو هفته‌ای است که پخش تازه‌ای ندارد و تکرار قسمت‌های قبلی آن روی آنتن می‌رود.
صفحه 2 از 98ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

آرشیو

جستجو

تبلیغات