ﺳﻪشنبه, 26 شهریور,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

خواننده مشهور تام کروز را به مبارزه دعوت کرد!

خواننده مشهور تام کروز را به مبارزه دعوت کرد!

خواننده مشهور آمریکایی، ستاره فیلم سینمایی «ماموریت غیر ممکن» را به مبارزه دعوت کرد.

جاستین بیبر خواننده ۲۵ ساله هالیوودی در صفحه شخصی خود در توییتر، تام کروز ستاره مشهور هالیوود را به مبارزه بوکس یو اف سی دعوت کرد.

او در ابتدا پستی را در توییتر منتشر و در آن انتشار موزیک جدیدش را به مخاطبان اعلام کرد. بیبر پس از آن و در توئیتی دیگر، تام کروز ۵۶ ساله را به مبارزه در رینگ بوکس یو اف سی دعوت کرد و نوشت: «من می خواهم تام کروز را به یک مبارزه رینگ هشت ضلعی یو اف سی دعوت کنم. تام، اگر این مبارزه را قبول نکنی، یک ترسو هستی. چه کسی برگزاری مبارزه را قبول می‌کند؟»

خواننده مشهور تام کروز را به مبارزه دعوت کرد!

کانر مک گرگور که بوکسور و رزمی کار است، از اولین کسانی بود که به این توییت پاسخ داد و حتی پیشنهاد میزبانی از این مبارزه را داد. او در پاسخ نوشت: اگر تام کروز به اندازه کافی مرد است تا این چالش و مبارزه را قبول کند، من از میزبانی این مبارزه استقبال می کنم. اما آیا کروز می‌تواند به همان اندازه که در فیلم‌ها خوب مبارزه می‌کند، از پس این چالش هم بر بیاید؟!»

دلیل این اقدام ناگهانی جاستین بیبر مشخص نیست، اما باید دید جواب تام کروز در رابطه با این موضوع چه خواهد بود. البته این صحبت‌های جاستین بیبر با واکنش‌ها و شوخی‌های کاربران فضای مجازی هم مواجه شد. در تصویر زیر یکی از کاربران نوشته است: «تام کروز؛ بعد از اینکه می فهمد جاستین بیبر او را به مبارزه طلبیده!»

خواننده مشهور تام کروز را به مبارزه دعوت کرد!


  • خواننده مشهور تام کروز را به مبارزه دعوت کرد!


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات