ﺳﻪشنبه, 26 شهریور,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

جنگ تهیه‌کنندگان و بازیگران بالا گرفت/ حمله سیدمحمود رضوی به حامیان پانته‌آ بهرام

جنگ تهیه‌کنندگان و بازیگران بالا گرفت/ حمله سیدمحمود رضوی به حامیان پانته‌آ بهرام

سیدمحمود رضوی با انتشار توییتی از حمایت همه جانبه بازیگران از پانته‌آ بهرام انتقاد کرد و زیر سوال بردن تهیه‌کنندگان را امری غیراخلاقی دانست.

سیدمحمود رضوی، تهیه کننده سینما، با انتقاد از حمایت بازیگران از پانته‌آ بهرام در توییتی نوشت: «تهیه‌کنندگان سینما و تلویزیون سالهاست از نداشتن نظام جامع تهیه‌کنندگی که تثبیت کننده موقعیت کارفرمایی آنها در حوزه فعالیت‌شان باشد رنج می‌برند ،سال‌ها انرژی بزرگان صنوف تهیه‌کنندگی صرف اختلافات درون صنفی شد و نتیجه آن تضعیف نقش و جایگاه تهیه‌کننده در سینماست.

آقای ایرج محمدی، تهیه‌کننده سریال پربیننده «دلدادگان»، از تهیه‌کنندگان خوشنام و خوش حساب و موفق است که کارنامه موفق و قابل اتکایی در سریال‌سازی داشته و دارد و توانست در این اوضاع سخت مالی سیما و برآوردهای غیرمنطقی آن، یک تیم خوب و حرفه‌ای را دور هم جمع کند.

امروز به بهانه حمایت از همکارمان سرکار خانم پانته‌آ بهرام، برخی دوستان بازیگر، خواسته یا ناخواسته یک تهیه‌کننده خوب سیما و سینما و سازمان صدا وسیما را زیر سوال برده‌اند که به قطع امری غیراخلاقی، قبیح و زشت است.

خوبی‌ها و هنرمندی سرکار خانم بهرام سرجای خود، کسی نمی‌تواند منکر هنرمندی ایشان باشد، اما عدم حضور هر یک از عوامل به هر دلیل و علتی و ناتمام گذاشتن یک فیلم یا سریال و نادیده گرفتن زحمات یک گروه بزرگ کم لطفی در حق تمام گروه است، مخصوصا وقتی با یک تهیه کننده قدیمی و خوش حساب طرف باشید.

عذر بدتر از گناه کمپین ⁩راه انداختن برای حمایت از یک عمل اشتباه است، حتما کسی منکر پرداخت حق و حقوق افراد نیست اما آیا این حقوق یک‌طرفه است؟ یا حقوقی برای ⁧تهیه‌کننده ⁩ و سازمان صدا و سیما هم وجود دارد؟ وقتی به یک ماجرا نقد می‌کنیم هر دو طرف ماجرا را ببینیم.

وجود صنف واحد و قدرتمند تهیه‌کنندگی و نظام کارفرمایی یقینا می‌تواند از به وجود آمدن این حاشیه‌ها جلوگیری کند، با تشکیل صنف واحد تهیه‌کنندگی وتصویب و ابلاغ نظام‌نامه تهیه‌کنندگی و اتحاد بین تهیه‌کنندگان شاهد رفتارهای اینچنینی نخواهیم بود.»

روز گذشته جمع زیادی از بازیگران سینما و تلویزیون با انتشار پست‌هایی در صفحات‌شان در فضای مجازی ضمن انتقاد از رویه تهیه‌کنندگان، در ماجرای اختلاف ایجاد شده میان عوامل سریال «دلدادگان» و پانته‌آ بهرام از این بازیگر حمایت کردند.  • جنگ تهیه‌کنندگان و بازیگران بالا گرفت/ حمله سیدمحمود رضوی به حامیان پانته‌آ بهرام


2Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات