شنبه, 24 آذر,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

فتح گیشه جهان برای چهارمین هفته متوالی: «راهبه» ۳۳۰ میلیون دلاری شد

فتح گیشه جهان برای چهارمین هفته متوالی: «راهبه» ۳۳۰ میلیون دلاری شد

فیلم «راهبه» نام خود را برای چهارمین هفته پیاپی به عنوان موفق‌ترین فیلم هالیوودی در گیشه بین‌المللی سینمای جهان ثبت کرد.

فیلم «راهبه» نام خود را برای چهارمین هفته پیاپی به عنوان موفق‌ترین فیلم هالیوودی در گیشه بین‌المللی سینمای جهان ثبت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسکرین، این فیلم  به کارگردانی «کوین هاردی» و با فیلم‌نامه نوشته «گری دوبرمن» که  بر پایه داستانی از «دوبرمن» و «جیمز وان» نوشده شده است و در آن «تیسا فارمیگا»، «دمیان بیچیر»، «شارلوت هوپ» و «بانی آرونز» ایفای نقش کرده‌اند، در ادامه اکران بین‌المللی خود در ۸۰ بازار خارجی به روی پرده رفت و توانست در هفته گذشته میلادی ۱۶.۲ میلیون بفروشد تا فروش بین‌المللی و جهانی خود را به ترتیب به ۲۲۱ و ۳۳۰ میلیون دلار ارتقاء دهد. 

«راهبه» هم‌اکنون پرفروش‌ترین فیلم از مجموعه فیلم‌های ترسناک «احضار» در ۴۱ کشور از جمله آلمان، ایتالیا، روسیه، ژاپن و همچنین پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ سینمای ۱۲ کشور از جمله برزیل است. 

این فیلم همچنین تاکنون ۱۷ میلیون دلار در برزیل، ۲۱.۵ میلیون دلار در سینماهای مکزیک، ۱۳.۷ میلیون دلار در انگستان، ۷.۷ میلیون دلار در آلمان و ۱۰.۵ میلیون دلار در سینماهای اسپانیا فروخه است،تا این ۵  کشور موفق‌ترین بازارهای خارجی این فیلم ترسناک محصول کمپانی برادران وارنر باشند. 

اما فیلم «خرپول‌های آسیایی» نیز در ادامه روند اکران خود ۳.۲ میلیون دلار از محل ۳۷ کشور کسب کرد و فروش خارجی خود را به رقمی بالغ بر ۵۳ میلیون دلار رساند. 

فیلم جدید کمدی، اکشن و جاسوسی «جانی اینگلیش بار دیگر ضربه می‌زند» با بازی «روان اتکینسون» ۱۴.۲ میلیون دلار از محل سینماهای ۴۱ کشور فروخت و  جمع فروش خارجی خود را به ۴۴.۲ میلیون دلار رساند.

این فیلم قرار است از تاریخ ۱۲ اکتبر در سینماهای آمریکا نیز اکران خود را آغاز کند.


  • فتح گیشه جهان برای چهارمین هفته متوالی: «راهبه» ۳۳۰ میلیون دلاری شد


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات