دوشنبه, 27 آبان,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری شد

مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری شد

مسئولیت معاونت هنری حوزه هنری به مجدالدین معلمی واگذار شد.

مسئولیت معاونت هنری حوزه هنری که پس از انتصاب فاضل نظری (مسئول سابق این معاونت) به سمت مدیرعاملی کانون پرورش فکری نوجوانان، با سرپرستی مسعود شجاعی طباطبایی اداره می‌شد، به مجدالدین معلمی واگذار شد.

در متن حکم محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری برای وی آمده است: «برادر گرامی، جناب آقای مجدالدین معلمی

با سلام؛

نظر به اهمیت تولید آثار متعهد، ممتاز و مردمی که از وظایف اصلی حوزه هنری است، جناب‌عالی را که از تجارب ارزنده در مدیریت فرهنگی و هنری برخوردارید، به عنوان معاون هنری حوزه هنری برمی‌گزینم.

معاونت هنری به دلیل وجود دفاتر و مراکز اصلی هنری در زیر مجموعه آن، از ارکان تولیدی حوزه هنری به شمار می‌رود. لذا انتظار می‌رود با بهره‌مندی از نظرات و رهنمودهای شورای محترم سیاست‌گذاری این معاونت، ضمن سازمان‌دهی و طراحی سازوکارهای مناسب، کلیه امور برنامه‌ریزی و طراحی و هدایت و نظارت بر تولید و نیز توجه به رونق بیش از پیش کارگاه‌ها و محافل ادبی و هنری را به نحو مطلوب به انجام رسانید و شرایطی را فراهم آورید که محصولات حوزه هنری از لحاظ کمی و کیفی در تراز اول و متناسب با شأن و جایگاه رفیع حوزه هنری به عنوان نهاد انقلابی تولیدکننده آثار متعهد و ممتاز باشد.

توجه متعادل به همه زمینه‌های هنری موجود و ایجاد زیرساخت‌ها و شرایط مناسب و زمینه‌سازی برای ورود و جذب هنرمندان جوان انقلابی در قالب فعالیت‌های باشگاهی، از وظایف این معاونت است.

ضمن آرزوی توفیق از پروردگار متعال برای جناب‌عالی در خدمتگزاری و پایبندی به آرمان‌های امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، لازم می‌دانم از تلاش‌های مخلصانه هنرمند ارجمند آقای سید مسعود شجاعی طباطبایی در مدت سرپرستی این معاونت سپاسگزاری نمایم.»

در کارنامه مجدالدین معلمی که پیش از این سرپرست حوزه هنری استان قم بود، معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتاب‌خوانی، مدیرکل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌ها، مدیرکل اجتماعی سازمان ملی جوانان، مدیرکل سازمان ملی جوانان و مشاور استاندار قم به چشم می‌خورد.


  • مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری شد


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات