پنجشنبه, 05 اردیبهشت,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

دیگه همه چیز فیک شده؟ حتی بازدید‌های آپارات!

دیگه همه چیز فیک شده؟ حتی بازدید‌های آپارات!

برخی از کاربران توئیتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی از بازدید فیک و غیرواقعی آپارات انتقاد کرده و با انتشار عکس زیر این مسئله را مورد نقد قرار داده‌اند.
مدتی است که در آپارات کلیپ‌ها و برنامه‌هایی پخش می‌شود که خلاف عرف و شان جامعه اسلامی است و متاسفانه فیلم‌های بسیاری که با هنجار‌های دینی و فرهنگی و قوانین کشور ما در تضاد است در آن مشاهده می‌شود. متاسفانه زیر سایه نبود نظارت مسئولان، تعداد این دسته از کلیپ‌ها بیشتر نیز شده و تابوشکنی در شبکه آپارات را به وضوح نشان می‌دهد.
 
هدف اصلی شروع فعالیت آپارات، پر کردن خلا سرویس‌های اجتماعی ضدفرهنگ و ضددین همچون یوتیوب بود. اما متاسفانه با گذشت زمان و با توجه به سهولت و نامحدود بودن امکان بارگذاری فایل در این سرویس اشتراک گذاری، همان آسیب‌ها و آفت‌هایی که برای سایت‌های غیربومی وجود داشت در مورد آپارات نیز صدق می‌کند!

یکی از کاربران توئیتر در این رابطه نوشته است: «آپارات چه فیلمایی میذاره! حتی روم نشد عکس بگیرم از صحنه‌هاش! اونوقت بچه‌هامون به راحتی دسترسی دارن به این سایت!»

این در حالی است که برخی از کاربران توئیتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی از بازدید فیک و غیرواقعی آپارات انتقاد کرده و با انتشار عکس زیر این مسئله را مورد نقد قرار داده‌اند.
 
دیگه همه چیز فیک شده؟ حتی بازدید‌های آپارات!

الهه، یکی از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در صفحه خود نوشته است: «بلههه اینجوری ویو میگیره آپارات! یعنی حداقل هر ایرانی ۲۵ بار این ویدیوی حمید هیراد رو دیده!»
 
دیگه همه چیز فیک شده؟ حتی بازدید‌های آپارات!
 
سحر نیز در این رابطه توئیت کرده است: «وقتی آپارات واسه یک کیلیپ از بازدید فیک استفاده میکنه! همه چیز فیک شده؟ حتی بازدید؟!»
 
دیگه همه چیز فیک شده؟ حتی بازدید‌های آپارات!
 

متاسفانه باید گفت که چرایی عدم نظارت مسئولان بر برنامه‎های آپارات هنوز مشخص نیست و این شبکه از این منظر در فقدان کامل به سر می‌برد.

بدون شک مقابله با نواقص موجود در آپارات نظارتی دقیق و دائمی را از سوی اداره کنندگان این سایت پرمخاطب و نیز از سوی مسئولان نظارت بر فضای مجازی می‌طلبد و بدیهی است که نظارت دقیق و دائمی بر محتوای بارگذاری شده این سایت، موجب اعتباربخشی بیشتر به این سایت و درامان ماندن جامعه از آسیب‌های مخرب خواهد بود.

 

جوان


  • دیگه همه چیز فیک شده؟ حتی بازدید‌های آپارات!


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات