چهارشنبه, 07 فروردین,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

پخش سریال 100 قسمتی با حضور بازیگران سرشناس از نوروز/ سومین تجربه سریال سازی مازیار میری مخاطب را به شبکه پنج باز می گرداند؟

پخش سریال 100 قسمتی با حضور بازیگران سرشناس از نوروز/ سومین تجربه سریال سازی مازیار میری مخاطب را به شبکه پنج باز می گرداند؟

«هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری یکی از سریال‌های نوروزی تلویزیون است که ۱۵ قسمت آن در ایام نوروز به روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.
تصویربرداری سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری نزدیک به چهار ماه است که آغاز شده و محل تصویربرداری این سریال یک مجتمع مسکونی واقع در نزدیکی منطقه چیتگر است.
ثریا قاسمی، لیلی رشیدی، مریم امیرجلالی، کمند امیرسلیمانی، الیکا عبدالرزاقی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رابعه مدنی، فریده سپاه منصور، زهرا داوودنژاد، مسعود کرامتی و سیاوش طهمورث از جمله بازیگرانی هستند که در «هیات مدیره» نقش‌آفرینی می‌کنند؛ البته روز نخست تصویربرداری این سریال که در حضور خبرنگاران بود، احسان کرمی و حدیث میرامینی هم جلوی دوربین رفتند.
طبق صحبت‌های مهران رسام، تهیه‌کننده «هیات مدیره»، ۱۵ قسمت این سریال برای پخش نوروزی شبکه پنج سیما در حال آماده سازی است و گروه برای تولید ادامه قسمت‌های این سریال، در عید هم کار خواهند کرد و پروژه تعطیل نمی‌شود تا ادامه این سریال ۱۰۰ قسمتی بعد از عید هم پخش شود.
نویسنده «هیات مدیره» علی خودسیانی است و سریال قصه زوج جوانی را روایت می‌کند که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقاتی تازه می‌شوند.
مازیار میری که کارگردانی «هیات مدیره» را بر عهده دارد، در گذشته مجموعه «گاهی به پشت سر نگاه کن» و سریال «گاو صندوق» را با مایه طنز اجتماعی کارگردانی کرده است و تا به حال سریال نوروزی برای تلویزیون نداشته است.
همچنین مازیار میری کارهای سینمایی مانند «سارا و آیدا»، «حوض نقاشی»، «سعادت‌آباد»، «کتاب قانون»، «پاداش سکوت»، «به آهستگی» و «قطعه ناتمام» را در کارنامه دارد

  • پخش سریال 100 قسمتی با حضور بازیگران سرشناس از نوروز/ سومین تجربه سریال سازی مازیار میری مخاطب را به شبکه پنج باز می گرداند؟


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات