شنبه, 03 فروردین,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

اکران خصوصی «شاخ کرگردن» و «بلوک 9 خروجی 2» در یک شب

اکران خصوصی «شاخ کرگردن» و «بلوک 9 خروجی 2» در یک شب

اکران خصوصی «شاخ کرگدن» و «بلوک ۹ خروجی ۲» در یک شب برگزار شد.
مراسم اکران خصوصی ۲ فیلم سینمایی« شاخ کرگدن» به کارگردانی محسن محسنی نسب و « بلوک ۹ خروجی ۲» به کارگردانی علیرضا امینی شامگاه گذشته و به صورت همزمان در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

این مراسم با حضور سینماگران، اهالی رسانه و عوامل هر ۲ فیلم برگزار شد و حاضرین در ۲ سالن به صورت همزمان به تماشای فیلم ها نشستند.

در ابتدای این اکران محمدرضا شریفی نیا تهیه کننده «بلوک ۹ خروجی ۲» اظهار کرد: در ابتدا لازم است بگویم که علیرضا امینی کارگردان این فیلم هم اکنون در حال ساخت یک سریال نوروزی است و برای همین امشب در کنار ما نیست. فیلم به مساله طلاق در خانواده ایرانی می پردازد و با اینکه اثر تلخی است به تمام خانواده های ایرانی توصیه می کنم تا «بلک۹ خروجی۲» را تماشا کنند. لازم است اشاره کنم که برای اولین بار است که ۲ فیلم در یک شب رونمایی می شود که در نوع خود جالب است و از تمامی عزیزانی که امشب کنار ما آمدند، ممنونم.

در ادامه رضا حیدری بازیگر «شاخ کرگدن» بیان کرد: اثری که امشب کنار هم تماشا خواهیم کرد فیلم دشواری بود که در کارنامه سینمای اکشن ایران ماندگار خواهد شد. اکران این فیلم با جشنواره ملی فیلم فجر مصادف شد و شرایط بدی را پشت سر گذاشته است. من از تمامی مردم و اهالی رسانه خواهشمندم تا از سینمای مستقل حمایت کنند.

حمیدرضا آذرنگ بازیگر فیلم سینمایی «بلوک۹ خروجی ۲» نیز یادآور شد: این فیلم به خاطر تلخی اش ۴ سال توقیف شد و مسئولان به دلیل ذائقه سنجی مانع از اکران آن شدند. آنها فیلمی را توقیف کردند که به موضوع طلاق می پردازد و پیام خوبی برای خانوده ها دارد. هیچکس به داد این فیلم نرسید و سال ها از اکران عقب ماند اما خوشحالم که «بلوک ۹ خروجی ۲» به زودی اکران می شود.

محسن محسنی نسب کارگردان «شاخ کرگدن» نیز در پایان گفت: ما امشب فیلم را در کنار هم می بینیم، « شاخ کرگدن» فیلم خیلی سختی بود و در چند کشور ساخته شد. فضای کار با فیلم های معمول متفاوت بود و امیدوارم که تاثیر واقعی اش را روی مخاطب را بگذارد.

اجرای این مراسم بر عهده جواد یحیوی و برگزاری آن را مازیار رضاخانی عهده دار بود.

«شاخ کرگدن» از ۱۱ بهمن ماه اکران خود را آغاز کرده است و «بلوک ۹ خروجی ۲» نیز از دوم اسفند اکران خواهد شد.

  • اکران خصوصی «شاخ کرگردن» و «بلوک 9 خروجی 2» در یک شب


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات