ﺳﻪشنبه, 26 شهریور,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

اتحاد کوبو و والمارت برای شکست آمازون

اتحاد کوبو و والمارت برای شکست آمازون

شرکت کانادایی کوبو، تولیدکننده کتابخوان‌های الکترونیک با امضای قرارداد همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت قصد دارد فروش کتاب صوتی و الکترونیک خود را افزایش دهد.
به گزارش ایبنا به نقل گودایریدر - شرکت والمارت و کوبو کانادا برای بالا بردن توان رقابتی خود در مقابل فروشگاه آنلاین آمازون ائتلافی تشکیل دادند. والمارت یکی از بزرگترین سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای در آمریکا است.

شرکت کانادایی کوبو اعلام کرده است از این پس کتابخوان‌های الکترونیک خود را در فروشگاه‌های والمارت عرضه می‌کند. مسئولان کوبو می‌گویند امیدوارند فروش کتاب‌های صوتی‌ و الکترونیک متعلق به این شرکت در آمریکا از طریق عرضه آنها در فروشگاه‌های والمارت افزایش پیدا کند.

بر اساس این گزارش کاربران آمریکایی کوبو می‌توانند کتابخوان‌های الکترونیک و همچنین کتاب‌های صوتی و الکترونیک تولید شده توسط شرکت کانادایی را با مراجعه به وب سایت فروشگاه والمارت نیز تهیه کنند. شرکت کانادایی کوبو پیش از این نیز برای بالا بردن فروش خود در کشور آمریکا با شرکت‌های توزیع کتاب مانند «بوردرز بوکس» قرارداد امضاء کرده بود که چندان موفقیت‌ آمیز نبود.

در حال حاضر بارنزاندنوبل صاحب بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتاب در کشور آمریکاست که 600 فروشگاه مستقل کتاب در سراسر این کشور دارد. آمازون نیز در حال افزایش تعداد فروشگاه‌های کتاب خود در آمریکاست.

در مقابل این عدد، 6 هزار فروشگاه سوپرمارکتی والمارت قرار دارد که شرکت کانادایی کوبو امیدوار است قرارداد همکاری با این فروشگاه بتواند آن را در مقابل فروشگاه‌های کتاب آمریکایی موفق کند. بسیاری از آمریکایی‌ها خریدهای روزانه خود را از طریق فروشگاه‌های والمارت انجام می‌دهند.

شرکت آمازون حدود یک دهه است که بر بازار فروش کتاب الکترونیک در آمریکا تسلط دارد و شرکت کانادایی کوبو امیدوار است این تسلط را از طریق والمارت بشکند.

  • اتحاد کوبو و والمارت برای شکست آمازون


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات