جمعه, 28 تیر,1398 | |

پیشخوان

آرشیو اخبار

در نشست پُرحاشیه فیلم «مصادره» چه خبر بود؟

در نشست پُرحاشیه فیلم «مصادره» چه خبر بود؟

نشست خبری فیلم سینمایی «مصادره» با حضور عوامل فیلم و حواشی جالبی در پردیس ملت برگزار شد
مهران احمدی کارگردان «مصادره» در ابتدای این نشست خبری گفت: خدا را شکر می کنم که خندیدید. من سعی کردم خیلی بی طرف بایستم و وقایعی را که دیده ام، بیان کنم. در نقش یک آدم معمولی همه اتفاقات را به تصویر کشیدم و به نظر خودم این فیلم سیاسی نیست.
وی درباره چرایی انتخاب رضا عطاران برای ایفای نقش اصلی این فیلم اظهار کرد: قبول دارید که رضا عطاران یکی از بهترین کمدین های ایران است؟ در تمام دنیا این یک رسم است که بازیگران یک نقش خاص را بازی می‌کنند و برای آنها فیلمنامه نوشته می شود.
احمدی همچنین، در خصوص طنز سیاه در فیلم مصادره گفت: فیلم های بهتری در این ژانر ساخته شده و احساس کردم جای چنین کمدی در سینمای ما خالی است. علاقه خودم به کمدی سیاه تر بیشتر است و به نظرم هر کمدی را می شود در قالب تراژدی بیان کرد.
وی در ادامه درباره احتمال تغییر فیلم و اصلاحیات گفت: به هیچ عنوان چیزی از فیلم کم نمی شود؛ قرار باشد اصلاحیه ای به فیلم بخورد خودم را آتش می زنم!
این کارگردان در واکنش به انتقاد برخی خبرنگاران درباره شوخی های ناپسند در فیلم گفت: باور کنید که قصد من اصلا چنین چیزی نبوده و معتقدم فیلم از این نظر مشکلی ندارد.
مهران احمدی کارگردان «مصادره» همچنین در اعتراض با نتیجه آرای مردمی گفت: ما سر آرای مردمی اعتراض کردیم و گروهی منسجم را جلوی سینماها گذاشتیم. دیدیم تهیه کننده ای را که ده میلیون کارت کشید و سانس فوق العاده خرید!! مسئولین این ماجرا به من زنگ زدند و گفتند که قبول داریم شیطنت هایی شده و سیستم ما کارآمد نبوده است.
سپس، عطاران درباره تکراری شدن نقشش گفت: سعی کردم آن اتفاقاتی که در نهنگ عنبر بود، اینجا تکرار نشود. قصه اصلی فیلم هنوز هم برایم جذاب است. برای ایفای این نقش از شخصیت و زندگی پدرم الگو گرفتم. پدرم کارهای عجیب و جالبی می کند.
در این نشست خبری، هادی کاظمی بازیگر مصادره گفت: علاقه ام این بود که نقش جدی بازی کنم؛ اما مصادره یک آن برایم خیلی جدی شد. به هرحال همیشه دوست دارم، نقش متفاوتی را بازی کنم. هومن سیدی دیگر بازیگر مصادره هم، از خبرنگاران به دلیل حواشی و جنجال نشست پرسش و پاسخ فیلم مغزهای کوچک زنگ زده عذرخواهی کرد و گفت: از هرکسی که او را مکدر کردم عذرخواهی می کنم.
سیدی در ادامه گفت: همیشه حاشیه برایم بوده؛ سیزده را ساختم گفتند بچگی خودش است. اعتراف را ساختم گفتند دیوانه است. هرکس زندگی خودش را دارد و من در زندگی شخصی خودم دوست دارم در سینمای ایران کار کنم.
محمد حسین قاسمی تهیه کننده فیلم مصادره هم در پاسخ به سوالی گفت: ما آخر نفهمیدیم تهیه کننده ارزشی هستیم یا تهیه کننده ضد ارزشی؟ او درباره سرمایه گذاری محمد امامی در مصادره بیان کرد: امامی سرمایه گذار چند فیلم دیگر هم است... به نظرم همکاری ما مشکلی نداشته باشد.

  • در نشست پُرحاشیه فیلم «مصادره» چه خبر بود؟


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات