ﺳﻪشنبه, 26 شهریور,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

علی نصیریان در نشست «امپراطور جهنم»: دنبال مسائل سیاسی و غیرسیاسی نیستم

علی نصیریان در نشست «امپراطور جهنم»: دنبال مسائل سیاسی و غیرسیاسی نیستم

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر در نشست خبری فیلم سینمایی «امپراطور جهنم» ساخته پرویز شیخ‌طادی تاکید کرد دنبال مسائل سیاسی و غیرسیاسی نیست.

نصیریان که عصر سه‌شنبه هفدهم بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت حضور یافته بود، درباره شیوه انتخاب نقش‌هایش گفت:‌ «دو سه عامل برای من در انتخاب هر کاری مهم است، یکی کارگردان و دیگری خود نقش و قصه است که این ویژگی‌ها در برخی کارها هست و در برخی دیگر خیر.»

او در مورد بازی در فیلم «امپراطور جهنم» گفت: «برای من نقش مهم است و بر اساس همکاری قبلی‌ام با آقای شیخ طادی در این کار هم حضور پیدا کردم، اما من دنبال مسائل سیاسی و غیر سیاسی نیستم.»

نصیریان ادامه داد: «برای من کاری مهم است که از نظر نمایشی بتواند برایم جذاب و چالش‌برانگیز باشد. نمی‌گویم نسبت به مسائل سیاسی بی‌تفاوت هستم نه، مسلما همه اتفاقاتی که در سناریو این فیلم و «شکارچی شنبه» مطرح شده بود برایم مهم بود، اما به نظرم آقای شیخ‌طادی خیلی پژوهشگرانه کار می‌کنند و من این تحقیق و تفحص را در کارهایشان می‌بینم. بنابراین انتخابم هم بر همین اساس بوده است.»

این بازیگر پیشکسوت تاکید کرد:‌ «بعضی‌ها می‌گویند من نقش منفی بازی می‌کنم یا مثبت یا سیاسی برای من این حرف‌ها مطرح نیست آنچه مطرح است کاراکتر و مفاهیمی است که در فیلم وجود دارد. نگاه‌های روز براساس آنچه که در رسانه‌ها، ماهواره‌ها و اخبار اتفاق می‌افتد و فضا را احاطه می‌کند تغییر می‌کند و من با این مسئله مشکلی ندارم.»

نصیریان نشست خبری فیلم را به دلیل کسالت زودتر از باقی همکارانش ترک کرد.


  • علی نصیریان در نشست «امپراطور جهنم»: دنبال مسائل سیاسی و غیرسیاسی نیستم


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات