چهارشنبه, 29 خرداد,1398 | |

فرهنگ و اندیشه

آرشیو اخبار

 مدیر کل فرهنگ حقوقی و قضایی قوه قضاییه منصوب شد
طی حکمی از سوی معاون فرهنگی دستگاه قضایی

مدیر کل فرهنگ حقوقی و قضایی قوه قضاییه منصوب شد

با حکمی از سوی معاون فرهنگی دستگاه قضایی، دکتر سید محمد رضا خوشرو به عنوان مدیر کل فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه این قوه منصوب شد.

به گزارش فرهنگ نویس در حکم صادر شده از سوی حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی بر لزوم تدوین و روزآمدسازی برنامه راهبردی و عملیاتی معاونت فرهنگی در حوزه فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه ، همچنین اقدامات فرهنگی در خصوص قانون گرایی، عدالت محوری ، حق طلبی و انضباط اجتماعی در جامعه، آگاه سازی مردم نسبت به حقوق و تکالیف فردی و اجتماعی تاکید شده است.

بنابر این گزارش: از دیگر موارد مورد تاکید معاونت فرهنگی قوه قضاییه در این حکم می توان به مواردی چون لزوم پیگیری اقدامات فرهنگی جهت ارتقای سطح شان و منزلت قضا و قاضی و اعتماد عمومی به دستگاه قضایی، تبیین و ترویج سیاست ها و اهداف عالیه دستگاه قضایی کشور برای افکار عمومی ، همچنین ارتباط با رسانه ها و مراکز فرهنگی و هنری و بهره گیری از ظرفیت های رسانه ای و هنری به عنوان بخشی از وظایف اداره کل فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه اشاره کرد.

گفتنی است: دکتر سید محمد رضا خوشرو از جمله فعالان و پژوهشگران عرصه رسانه است که در نشست ها و میزگردهای علمی و نیز همایش های تخصصی به مباحث مطروحه در حوزه رسانه پرداخته و مقالات متعددی نیز به نگارش درآورده است.


  •  مدیر کل فرهنگ حقوقی و قضایی قوه قضاییه منصوب شد


4Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات