پنجشنبه, 27 تیر,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

«زنی در پنجره» در صدر + لیست کامل کتاب های پرفروش‌ در نیویورک‌تایمز

«زنی در پنجره» در صدر + لیست کامل کتاب های پرفروش‌ در نیویورک‌تایمز

مجله نیویورک‌تایمز به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته کتاب جدید ای. جی. فین، جنایی‌نویس معروف آمریکایی در هفته نخست انتشار در صدر فهرست پرفروش‌ها قرار گرفته است.
به نقل از نیویورک‌تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی و کودک و نوجوان را منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی کوتاه به پرفروش‌ترین آثار داستانی هفته دوم سال جدید میلادی خواهیم داشت.
 
«زنی در پنجره» داستان جنایی و معمایی نوشته ای. جی. فین در هفته نخست انتشار خود، همگان را شگفت‌زده کرد و با بیان هیچکاکی و قدرتمند خود قصه زنی را روایت می‌کند که فکر می‌کند شاهد جنایتی در خانه همسایه بوده است. زنی به نام آنا در خانه‌ای در نیویورک زندگی می‌کند و علاقه‌ای به ارتباط با دنیای بیرون و دیگران ندارد. او بیشتر اوقات را به تماشای فیلم می‌گذراند و به یاد خاطراتش روزگار می‌گذراند و گاهی اعمال همسایه‌هایش را زیر نظر می‌گیرد. یکی از این روزها که در حال نگاه کردن به خانه همسایه خوشبختش بود، شاهد اتفاقی می‌شود که برایش باورپذیر نیست.
 
«منشاء»، جدیدترین داستان معمایی دن براون از پروفسور لنگدان حدود سه ماه پیش منتشر شد، در تمام این ده هفته در فهرست پرفروش‌ها قرار داشت و حالا در جایگاه دوم قرار گرفته است. پروفسور رابرت لنگدان با یکی از دانشجویان قدیمی خود دیدار می‌کند و به دنبال ماجرای تاریخی و هیجان‌انگیز دیگری می‌رود. حضور وی در پنج رتبه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز از آغاز انتشار کتاب نشانه از علاقه زیاد خوانندگان به ماجراهای مذهبی و ماجراجویانه براون دارد.
 
جان گریشام نویسنده آمریکایی آثار جنایی با کتاب «میکده خروس» در جایگاه سوم پرفروش‌های هفته دوم سال 2018 قرار دارد. گریشام در این رمانش داستان سه دانشجوی بلندپرواز رشته حقوق را روایت می‌کند که در سودای رسیدن به شغل و آینده‌ای خوب تلاش می‌کنند، اما درمی‌یابند اتفاق مثبتی در آینده در انتظارشان نیست و سیستم بانکی با اهدای وام به افراد هر روز بر قرض‌هایشان می‌افزاید.
 
«آتش در همه جا» نوشته سلست نگ هفته پیش موفق به حضور در فهرست پرفروش‌ها شد و این هفته با یک پله صعود در جایگاه چهارم قرار گرفته است. سلست نگ، نویسنده آمریکایی- چینی در کتاب دوم خود به موضوع خانواده، اتفاقات زندگی نوجوانان، احساسات مادرانه و روابط انسانی می‌پردازد. پیش از این نگ با رمان نخست خود تحت عنوان «چیزهایی که هیچ‌وقت به تو نگفتم» در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز و آمازون قرار گرفته بود.
 
«بخوان، دفن نکن، بخوان» نوشته جسمین وارد این هفته وارد فهرست پرفروش‌ها شد و جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. سومین کتاب جسمین وارد در سرزمین خیالی «بوآس سائوواژ» عمق احساسات نویسنده را به خوبی نشان می‌دهد. کتاب جدید وارد تخصص ویژه‌ او را در داستان‌نویسی و مشاهده دقیق رفتار انسانی و اجتماعی به خواننده یادآوری کند. «بخوان، دفن نکن، بخوان» هفته گذشته  جایزه ملی کتاب آمریکا در بخش داستانی را برای دومین بار نصیب جسمین وارد کرد.

 

ایبنا


  • «زنی در پنجره» در صدر + لیست کامل کتاب های پرفروش‌ در نیویورک‌تایمز


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات