پنجشنبه, 30 خرداد,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

جنجالی‌ ترین لباس‌های «ملانیا ترامپ»

جنجالی‌ ترین لباس‌های «ملانیا ترامپ»

مانکن سابق اسلوونیایی آمریکایی و بانوی اول ایالات متحده آمریکا در حال حاضر یکی از پر بحث ترین زنان است. جدا از این که او بانوی اول آمریکاست، لباس هایی که به تن می کند نیز منتقدان زیادی پیدا کرده است. 
از اکسسوری هایی که او استفاده می کند تا لباس ها و کیف و کفش هایش، همگی توجه طراحان مد و منتقدان را به خود جلب کرده، طوری که خبرها و تیترهای زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر شما هم دوست دارید که با لباس های بحث برانگیزی که ملانیا ترامپ به تن کرده آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
 
لباس او هنگام دیدار با سران عربستان سعودی 
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
اگر چه زنان غربی همگی ترجیح می دهند که هنگام سفر به خاورمیانه، لباسی مناسب با فرهنگ مردمان آن کشور، به عنوان مثال روسری و شال، به تن کنند، ملانیا هیچ توجهی به این امر نکرد و لباسی را که خود می پسندید پوشید. در سال 2015، ترامپ در توییتر خود خطاب به میشل اوباما نوشت: «نه تنها برای من، که برای همه مردم عجیب بود که چرا میشل اوباما در دیدار سران عربستان از پوشیدن روسری خودداری کرد. این کمال بی احترامی ست.» اما حال باید این جمله را خطاب به همسرش بگوید. علاوه بر این موضوع، لباس مشکی بلندی که ملانیا به تن کرده با آن کمربند پهن طلایی، اصلا برازنده همچین موقعیتی نبود.
 

 
کلاه او هنگام بازدید از آسیب دیدگان طوفان هاروی 
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
زمانی که ملامیا برای مجروجین طوفان هاروی به تگزاس سفر کرد، یک کلاه بیسبال به سر داشت که روی آن واژه « FLOTUS» به معنی بانوی اول آمریکا حک شده بود. اگرچه لباس او لباسی مناسب با این شرایط بود اما درکی از کلاه ورزشی او نداریم. این کلاه بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. به عنوان مثال یکی از کاربران در توییتر خود نوشته بود: «ملانیا ترامپ کلاهی با واژه «FLOTUS» به سر کرده که به همگان نشان دهد چه کسی است؟»
 

 
کفش پاشنه بلند او در بازدید از آسیب زدگان حادثه طوفان هاروی 
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
نه تنها کلاه «FLOTUS» ملانیا هنگام کمک به مجروحین حادثه طوفان هاروی غوغا به راه انداخت، بلکه کفش هایی که او به پا کرده بود نیز نقدهای زیادی را به همراه داشت. آیا عجیب نیست که در چنین شرایطی وحشتناکی کفش های مجلسی به پا کنیم؟
 

 
لباس رالف لورن او در مراسم تحلیف
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
بعد از انتخابات جنجال برانگیز آمریکا و ریاست جمهوری دونالد ترامپ، شاهد واکنش مخالفت آمیز سلبریتی ها و مردم بوده ایم. طراحان لباس نیز از این قاعده مستثنی نبودند و به شیوه خود مخالفت شان را با رئیس جمهور جدید نشان دادند. بسیاری از طراحان معروف از طراحی لباس برای ملانیا ترامپ خودداری کردند. در نهایت بانوی اول آمریکا با لباسی از طرح رالف لورن به مراسم تحلیف رفت. عده ای عقیده دارند که او با پوشیدن این لباس، خود را به شکل ژاکلین کندی در آورده است. از آن زمان به بعد، برند رالف لورن از چشم بسیاری از مردم افتاد.
 

 
رنگ صورتی لباس او در دومین مناظره ریاست جمهوری همسرش و کلینتون
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
اگر چه مدل لباسی که ملانیا در مراسم دومین مناظره ریاست جمهوری همسرش و کلینتون پوشیده بود، نقد منفی وارد نکرد اما رنگ آن بحث های زیادی به راه انداخت. رنگ صورتی جیغ لباسش مناسب با مراسمی که در آن شرکت کرده بود، نبود. از کجا معلوم، شاید او با این پوشش می خواست پیغامی را منتقل کند!
 

 
عینک گوجی او در گورستان ملی آرلینگتون
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
در بازدید از گورستان ملی آرلینگتون، ملانیا ترامپ عینک دودی از برند گوچی به چشم داشت. نقدهای زیادی از این که عینک زدن در این مراسم نشانه بی احترامی او به دیگران بود، به میان آمد. در واقع او با این کار چشم هایش را از دیگران پوشاند که خود نشانی از بی حرمتی به دیگران و مراسمی که در آن شرکت کرد، بود.
 

 
لباس سفید و کوتاه او در بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم 
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
بسیاری از افراد معتقدند لباس هایی که ملانیا هنگام سفر به خاورمیانه به تن کرد، به هیچ وجه مناسب آن شرایط نبود. لباسی که او هنگام بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم به تن داشت نیز چنین بود. معمولا برای مکان های مقدس، لباسی بلند با رنگی تیره به تن می کنند، اما بانوی اول آمریکا برای چنین مکانی، لباسی سفید و کوتاه با یقه باز v شکل به تن داشت.
 

 
کفش پاشنه بلند او در بازدید از قربانیان طوفان ماریا پورتوریکو
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
دقیقا نمی دانیم که ملانیا چه هم خوانی میان کفش پاشنه بلند و طوفان های مرگبار دیده است که هر بار هنگام ملاقات قربانیان، آن را به پا می کند؟!
 

 
 لباس صورتی رنگ او در یکی از سخنرانی ها
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
علاوه بر کفش پاشنه بلند که ملانیا در هر شرایطی از پاهایش در نمی آورد، او به رنگ صورتی جیغ نیز علاقه زیادی دارد.  پس از این که او در یکی از سخنرانی هایش یک لباس صورتی جیغ، آنهم بزرگ تر از سایز تنش، به تن کرد، بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. بسیاری از پست ها حاوی این پیام بود که او اضافه وزن پیدا کرده است. یکی از کاربران نیز نوشت: «زمانی که به سخنرانی ملانیا گوش می کردم، تنها چیزی که توجه مرا به خود جلب کرد، لباس صورتی رنگ و گشاد او بود. او بیشتر شبیه یک آب نبات چوبی شده بود.»
 

 
لباس کوتاه او هنگام بازدید از مدرسه ای در عربستان
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
در سفر به عربستان، ملانیا کوچیک ترین توجهی به فرهنگ کشوری که به آنجا سفر کرده، نکرد. او برای بازدید از مدرسه ای در عربستان، لباسی کوتاه به تن کرد طوری که پاهای برهنه اش پیدا بود. مطمئنا این لباس نه تنها در چنین کشور مسلمانی، بلکه در محیط رسمی مدرسه نیز کار عاقلانه ای نبود.
 

 
 پرتره رسمی او برای کاخ سفید
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
 یکی دیگر از عکس های ملانیا که خشم دیگران را به جوش آورد، پرتره ای بود که برای کاخ سفید از خود گرفت. آنچه بیشتر در این پرتره جلب توجه می کند، انگشتر 25 قیراطی آن است که دونالد ترامپ برای سالگرد ازدواج شان به او هدیه داد. به بیان دیگر، این عکس بیش از هر چیزی، جنبه خودنمایی دارد.
 

 
کت 51000 دلاری دولچه و گابانای او
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
کتی که ملانیا ترامپ از برند لاکچری دولچه و گابانا و به قیمت 51000 دلار به تن کرد، تیتر بسیاری از مجلات شد. منتقدان معتقدند که او با پوشیدن این کت تنها می خواسته که ثروت خود را به نمایش بگذارد. قیمت این کت با درآمد 2015 خانواده متوسط آمریکا برابری می کند. 
 

 
تاثیری که او روی برند دولچه و گابانا گذاشت
 
 جتجالی ترین لباس هایی که ملانیا ترامپ به تن کرد
 
طراح ایتالیایی برند دولچه و گابانا، لباس های بسیاری را برای ملانیا طراحی کرده است، این کار خشم مردم را برانگیخت طوری که پست های زیادی را با هشتک هایی حاوی فحش و ناسزا به این برند لوکس منتشر کردند. اما این برند آنقدر تحت تاثیر ملانیا قرار گرفته که هشتک های مربوطه را روی تی شرت هایش چاپ و روانه بازار کرد. 

  • جنجالی‌ ترین لباس‌های «ملانیا ترامپ»


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات