ﺳﻪشنبه, 06 فروردین,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

«لاتاری» مهدویان در آستانه پروانه ساخت/ بازیگران را بشناسید

«لاتاری» مهدویان در آستانه پروانه ساخت/ بازیگران را بشناسید

پروژه سینمایی «لاتاری» به نظر می سد با دریافت پروانه نمایش به مرحله پیش تولید رسیده است.

به گزارش فرهنگ نویس به نقل از ایسکانیوز، پروژه سینمایی «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان که گفته می شد در گرفتن پروانه نمایش با مشکل رو به رو شده مدتی است مراحل پیش تولید را پشت سر می گذارد.

به نظر می رسد مهدویان با تغییر در فیلمنامه و جلب کردن نظر شورای پروانه ساخت مجوز تولید سومین اثر بلند سینمایی خود را گرفته است.

حضور حمید فرخ نژاد و ساعد سهیلی در سومین فیلم مهدویان قطعی شده است و احتمال حضور هادی حجازی فر هم در «لاتاری» وجود دارد.

وی پیش از این دو فیلم بلند «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» را در کارنامه هنری خود دارد که هر دو در جشنواره فیلم فجر موفقیت های بسیاری را برای این فیلمساز جوان به دست آوردند.

به گزارش ایسکا نیوز، آنچه که محمدحسین مهدویان در «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» به تصویر کشید بخشی از وقایع تاریخی ایران است اما «لاتاری» داستانی معاصر را پیگیری می کند و به موضوع اجتماعی قاچاق زنان ایرانی به کشورهای عربی می پردازد.

رسانه ای شدن مشکل پروانه نمایش «لاتاری» از آنجا آغاز شد که وی اواسط تیرماه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر از ساخته نشدن این فیلم داد. پس از آن اخباری مبنی بر مخالفت شورای پروانه ساخت در تولید این فیلم انتشار یافت و عنوان شد که اعضای این شورا از مهدویان خواسته اند در پذیرش اصلاحیه‌ها سعه صدر داشته باشد تا با بررسی مجدد این فیلمنامه بتواند پروانه ساخت را دریافت کند.


  • «لاتاری» مهدویان در آستانه پروانه ساخت/ بازیگران را بشناسید


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات