ﺳﻪشنبه, 06 فروردین,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

هادی حجازی‌فر: امیدوارم «لاتاری» مجوز بگیرد

هادی حجازی‌فر: امیدوارم «لاتاری» مجوز بگیرد

به گفته هادی حجازی‌فر فیلمسازان عرصه فیلم کوتاه خلاقیت و ایده های زیادی دارند که می‌توانند آنها را به آثار بلند تزریق کنند.
هادی حجازی فر بازیگر سینما در حاشیه برپایی سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در گفتگو با خبرنگار مهر درباره این رویداد سینمایی گفت: امسال در این جشنواره فیلمی با عنوان «آرا» به کارگردانی یوسف کارگر دارم که به تماشای آن نشستم، البته چهار فیلم کوتاه دیگر را هم دیدم که به نظرم آثار خوبی بودند.

این بازیگر بیان کرد: چند سالی است که با فیلمسازان فیلم کوتاه تبریزی و ارومیه ای ارتباط دارم که به نظرم یک موج از آن سو آمده است و شاهد فعالیت فیلمسازان جوانی هستیم که ایده و زیبایی شناسی منحصر به فردی دارند از همین رو من فیلم های آنها را دنبال کرده ام و به نظرم آثار شگفت انگیزی تولید می کنند و اگر تمایلی به ساخت آثار بلند داشته باشند به زودی ایده و خلاقیت زیادی به سینمای ما تزریق می شود.

این بازیگر درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا را به اتمام رساندم که در حال حاضر مراحل تدوین را سپری می کند و برای حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده می شود. البته امیدوارم به زودی «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان نیز پروانه ساخت بگیرد و ما از این پیچ و خم دریافت مجوز خلاص شویم و در آن به ایفای نقش بپردازم.

  • هادی حجازی‌فر: امیدوارم «لاتاری» مجوز بگیرد


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات