شنبه, 24 آذر,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

تریلر داستانی Need for Speed جدید را ببینید

تریلر داستانی Need for Speed جدید را ببینید

تصوراتی که درباره‌ی جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های «نید فور اسپید» در ذهن داشتیم، درست از آب درآمده‌اند. قسمت جدید این مجموعه یعنی بازی Need for Speed: Payback بیش از هر چیز شبیه به فیلم‌های «سریع و خشن» ساخته شده و این موضوع، در جدیدترین تریلر این بازی به خوبی خودش را نشان می‌دهد.
 امیرحسین میرزایی: تصوراتی که درباره‌ی جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های «نید فور اسپید» در ذهن داشتیم، درست از آب درآمده‌اند. قسمت جدید این مجموعه یعنی بازی Need for Speed: Payback بیش از هر چیز شبیه به فیلم‌های «سریع و خشن» ساخته شده و این موضوع، در جدیدترین تریلر این بازی به خوبی خودش را نشان می‌دهد. الکترونیک آرتز و استودیوی بازی‌سازی گوست گیمز تریلر جدیدی از Need for Speed: Payback منتشر کرده که بخش داستانی بازی را نشان می‌دهد.
 
 تریلر داستانی Need for Speed: Payback را ببینید 

الکترونیک آرتز درباره‌ی داستان بازی گفته است: «در شهر Fortune Valley، شما و گروهتان به دنبال انتقام از یک کارتل به اسم The House هستید؛ تمام کازینوهای شهر، جرم و جنایت‌ها و حتی پلیس‌ها، تحت نظر این کارتل هستند. در نقش سه شخصیت قرار می‌گیرید و برای خودتان در شهر احترام جمع می‌کنید تا در نهایت کارتل The House را به پایین بکشید.»
 
 تریلر داستانی Need for Speed: Payback را ببینید 

بازی سه شخصیت اصلی دارد که از این قرار هستند:
  • تایلر رامیرز (Tyler Ramirez): یک راننده‌ی ذاتی، تایلر می‌تواند غریزی رانندگی کند و اراده‌ی او هم برای بردن کاری می‌کند که چه در خیابان و چه در جاده‌ی مسابقه، یک حریف سفت و سخت باشد.
  • جسیکا میلر (Jessica Miller): جسیکا راننده‌ای برای افراد پولدار و کسانی است که می‌خواهند از سخت‌ترین و خطرناک‌ترین مواقع، فرار کنند.
  • شان مک‌آلیستر (Sean McAlister): شان متخصص آف-رود گروه است؛ کسی که رانندگی‌اش پر سر و صدا و غیر قابل پیش‌بینی است.
می‌توانید در ادامه تریلر بخش داستانی Need for Speed: Payback را ببینید. این بازی در روز ۱۰ نوامبر روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

نمایش ویدئو:


  • تریلر داستانی Need for Speed جدید را ببینید


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات