چهارشنبه, 28 شهریور,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

ویدئوی بحث برانگیز امینم، رپِر معروف آمریکایی علیه ترامپ

ویدئوی بحث برانگیز امینم، رپِر معروف آمریکایی علیه ترامپ

انتظار می رود دونالد ترامپ به زودی پاسخ انتقادهای امینم را بدهد. ترامپ پیشتر از هواداران این خواننده رپ آمریکایی بوده و از کارهای او تمجید کرده است.

"اِمینم" – EMINEM- خواننده رپ مشهور آمریکایی در یک ویدئوی جدید علیه ترامپ، او را "بابابزرگ 94 ساله نژاد پرست" خطاب کرده و انتقادهای تندی علیه ترامپ مطرح کرده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان، این رپر معروف آمریکایی در ویدئوی 4.5 دقیقه ای جدید خود که برای مسابقات جوایز موسیقیایی سبک هیپ هاپ " بِت" ارسال شده، انتقادهای تندی از آن دسته از هوادارانش کرده که حامی و طرفدار دونالد ترامپ هستند.

نام این ویدئو "توفان" (The Storm) است و در بخشی از آن امینم خطاب به هوادارانش می گوید: "برای هر هوادارم که طرفدار اوست، خط قرمزی می‌کشم. یا موافقی یا مخالف."

امینم در این ویدئو از باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا تمجید کرده و در مقابل دونالد ترامپ را به دلیل مواضع نژادپرستانه محکوم کرده و او را "بابابزرگ 94 ساله نژادپرست" خطاب کرده است.

با وجودی که بسیاری از شخصیت های ورزشی و هنری آمریکا از امینم به خاطر انتشار این ویدئو تمجید کرده اند، اما برخی نیز از لحن گزنده و توهین آمیز او در این ویدئو انتقاد کرده اند.

انتظار می رود دونالد ترامپ به زودی در صفحه توییتر یا در یک سخنرانی عمومی پاسخ انتقادهای امینم را بدهد.

ترامپ پیشتر از طرفداران "امینم" بوده و در سال های گذشته بارها از سبک کار "امینم" تمجید کرده است.

 در ماه های گذشته رپرهای مختلف آمریکایی با انتشار ویدئو موزیک هایی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند.

 


  • ویدئوی بحث برانگیز امینم، رپِر معروف آمریکایی علیه ترامپ


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات