یکشنبه, 01 مهر,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

فیلم جدید رسول صدرعاملی در راه جشنواره فجر

فیلم جدید رسول صدرعاملی در راه جشنواره فجر

در حالی که کمتر از یک ماه از آغاز فیلمبرداری «سال دوم دانشکده من» می‌گذرد، امروز روابط عمومی این فیلم سینمایی خبر داد که فیلمبرداری جدیدترین ساخته سینمایی رسول صدر عاملی از نیمه گذشته و پیش بینی می‌شود تا ماه آینده هم فیلمبرداری آن به اتمام برسد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «سال دوم دانشکده من» به کارگردانی رسول صدرعاملی و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی همزمان با روز ملی سینما (21 شهریور) در دانشگاه علم و صنعت آغاز شده بود. عوامل این فیلم سینمایی در روزهای آینده و با پایان تولید بخش‌های مربوط به تهران برای ادامه کار عازم اصفهان می شوند.

در حال حاضر همزمان با فیلمبرداری، تدوین فیلم توسط مصطفی خرقه‌پوش در حال انجام است تا «سال دوم دانشکده من» هم هر چه زودتر برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

براساس برنامه‌ریزی‌ها فیلمبرداری «سال دوم دانشکده من» تا ماه آینده به پایان می‌رسد. «سال دوم دانشکده من» به نویسندگی پرویز شهبازی مضمونی اجتماعی دارد. 

علی مصفا، بابک حمیدیان، شقایق فراهانی، پدرام شریفی، نیلوفر خوش خلق، شیوا خسرومهر، مریم بوبانی بازیگران این فیلم سینمایی هستند که تاکنون بازی همه آنان آغاز شده است. به جز بازیگران نامبرده، ٢٢ نفر از چهره‌های شناخته نشده نیز در این فیلم برای اولین بار به ایفای نقش می‌پردازند که در این میان سه نفر جزو بازیگران اصلی و مابقی در نقش‌های فرعی مقابل دوربین می روند.


  • فیلم جدید رسول صدرعاملی در راه جشنواره فجر


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات