یکشنبه, 01 مهر,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران / شروع آرام «زرد» و «مالاریا» در گیشه سینماها

آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران / شروع آرام «زرد» و «مالاریا» در گیشه سینماها

آخرین آمار فروش فیلم‌ها در حالی اعلام شد که فیلم‌های «زرد» و «مالاریا» در روزهای ابتدایی اکران خود به فروش ۲۳۵ و ۴۲ میلیون تومان دست یافتند و اعلام میزان فروش «ایتالیا ایتالیا» هم به شنبه موکول شد.
احمد مختاری - مدیر پخش هدایت فیلم آمار فروش فیلم سینمایی «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی را با در اختیار داشتن ۲۲ سالن در تهران ۶۶۳ میلیون تومان و با ۲۰ سالن در شهرستان ۱۵۲ میلیون تومان اعلام کرد که در مجموع به رقم ۸۱۵ میلیون تومان می‌رسد.

شروع آرام «زرد» و «مالاریا» در گیشه سینماها
او همچنین آمار فروش فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان را دو میلیارد و ۱۳ میلیون تومان اعلام کرد که این رقم با در اختیار داشتن ۲۲ سالن در تهران و فروش یک میلیارد و ۳۱۳ میلیونی و ۵۰ سالن در شهرستان با فروش ۷۰۰ میلیون تومانی به دست آمده است.

شروع آرام «زرد» و «مالاریا» در گیشه سینماها
 
علی سرتیپی - مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران - هم درباره آمار فروش فیلم سینمایی «زرد» و «مالاریا» گفت: فیلم سینمایی «زرد» به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده با در اختیار داشتن ۲۵ سالن در تهران ۲۳۵ میلیون تومان و فیلم سینمایی «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی با ۱۸ سالن در تهران ۴۲ میلیون تومان فروش داشته است.

شروع آرام «زرد» و «مالاریا» در گیشه سینماها
 
او آمار فروش فیلم سینمایی «تابستان داغ» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد را با در اختیار داشتن ۳۲ سالن در تهران و شهرستان یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان اعلام کرد.

  • آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران / شروع آرام «زرد» و «مالاریا» در گیشه سینماها


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات